Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Wrocław Centrum

ul. Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław
http://www.ibis.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Smolnicka Kierownik ds konferencji i bankietów +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Wrocław Centrum

Nowa sala na konferencje dla ponad 400 osób już wkrótce we Wrocławiu

Data aktualności: 06-06-2014

 • Nowa sala na konferencje dla ponad 400 osób już wkrótce we Wrocławiu - ibis Styles Wrocław Centrum
  Nowy hotel w centrum Wrocławia, którego otwarcie zaplanowano na lato 2014 r., będzie mógł pochwalić się jedną z największych w tym mieście sal konferencyjnych. Łącznie w obiekcie znajdzie się osiem pomieszczeń przeznaczonych na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe i warsztaty.
   
  Trzygwiazdkowy hotel Ibis Styles Wrocław Centrum powstaje w ramach Silver Tower Center - kompleksu znajdującego się w miejscu dawnego dworca autobusowego w stolicy Dolnego Śląska. Obiekt składa się z dwóch segmentów - w wysokim, czternastokondygnacyjnym, znajdą się biura, a w niższym, sześciopiętrowym - wspomniany hotel, centrum konferencyjne, sklepy i restauracje.
   
  Nowe sale na konferencje we Wrocławiu
   
  Wiadomo już, że centrum konferencyjne hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum znajdzie się na pierwszym piętrze budynku. Jego największa sala - o powierzchni 450 mkw. - będzie miała możliwość podziału na trzy mniejsze pomieszczenia. W obiekcie pojawi się też siedem mniejszych sal konferencyjnych. Restauracja o powierzchni 330 mkw. będzie funkcjonowała na parterze. Na wyższych kondygnacjach budynku znajdą się 133 pokoje dla gości. Do dyspozycji uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń zostanie też oddany dwupoziomowy podziemny parking z 184 miejscami postojowymi.
   
  Inwestorem obiektu jest firma Wisher Enterprise, a za jego projekt odpowiada Maćków Pracownia Projektowa.