We Wrocławiu trwają ostatnie przygotowania do otwarcia hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum. W mieszczącym się w budynku Silver Tower Center obiekcie pojawi się osiem sal konferencyjnych.

Trzygwiazdkowy hotel, dysponujący 133 pokojami dla gości, zajmie pięć pięter budynku. Znajdzie się w nim centrum konferencyjne z dużą salą o powierzchni 450 mkw. oraz 7 mniejszych sal konferencyjnych. Łącznie obiekt będzie dysponował ponad 1000 mkw. powierzchni konferencyjnej (ok. 800 mkw. sal konferencyjnych i 240 mkw. foyer). Każda z sal zostanie wyposażona w profesjonalne urządzenia do organizacji spotkań, konferencji i imprez oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Foyer o powierzchni 240 mkw. i dedykowana kuchnia umożliwią zorganizowanie największych konferencji z cateringiem. Wnętrza hotelu ozdobią elementy nawiązujące do "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla - wiszące do góry nogami stoły, miniaturowe drzwi oraz ściany pełne luster.

Na wyższych piętrach Silver Tower Center znajdzie się 7 tys. mkw. powierzchni biurowej. Na parterze działać będzie bistro o powierzchni 150 mkw., obok którego pojawią się lokale usługowe. W podziemiach budynku, przy parkingu, funkcjonować będzie dyskont sieci Biedronka.

Inwestorem Silver Tower Center jest firma Wisher Enterprise, a jego koncepcję architektoniczną przygotowała Pracownia Projektowa Maćków.