Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Wrocław Centrum

ul. Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław
http://www.ibis.com
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
ibis Styles Wrocław Centrum

Ibis Styles Wrocław Centrum będzie miał ponad 1000 mkw. powierzchni konferencyjnej

Data aktualności: 23-09-2014

 • Ibis Styles Wrocław Centrum będzie miał ponad 1000 mkw. powierzchni konferencyjnej - ibis Styles Wrocław Centrum
  We Wrocławiu trwają ostatnie przygotowania do otwarcia hotelu Ibis Styles Wrocław Centrum. W mieszczącym się w budynku Silver Tower Center obiekcie pojawi się osiem sal konferencyjnych.

  Trzygwiazdkowy hotel, dysponujący 133 pokojami dla gości, zajmie pięć pięter budynku. Znajdzie się w nim centrum konferencyjne z dużą salą o powierzchni 450 mkw. oraz 7 mniejszych sal konferencyjnych. Łącznie obiekt będzie dysponował ponad 1000 mkw. powierzchni konferencyjnej (ok. 800 mkw. sal konferencyjnych i 240 mkw. foyer). Każda z sal zostanie wyposażona w profesjonalne urządzenia do organizacji spotkań, konferencji i imprez oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Foyer o powierzchni 240 mkw. i dedykowana kuchnia umożliwią zorganizowanie największych konferencji z cateringiem. Wnętrza hotelu ozdobią elementy nawiązujące do "Alicji w Krainie Czarów" Lewisa Carrolla - wiszące do góry nogami stoły, miniaturowe drzwi oraz ściany pełne luster.
   
  Na wyższych piętrach Silver Tower Center znajdzie się 7 tys. mkw. powierzchni biurowej. Na parterze działać będzie bistro o powierzchni 150 mkw., obok którego pojawią się lokale usługowe. W podziemiach budynku, przy parkingu, funkcjonować będzie dyskont sieci Biedronka.
   
  Inwestorem Silver Tower Center jest firma Wisher Enterprise, a jego koncepcję architektoniczną przygotowała Pracownia Projektowa Maćków.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: