1 października 2014 r. pierwszych gości przyjął hotel ibis Styles Wrocław Centrum. Trzygwiazdkowy obiekt dysponuje ośmioma salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 800 mkw.

Jednym z atutów hotelu jest jego lokalizacja – mieści się 100 metrów od Dworca PKP i 10 kilometrów od lotniska, co z pewnością docenią goście udający się do obiektu w celach biznesowych. W budynku znajduje się sala konferencyjna o powierzchni 450 mkw. i wysokości 4 m, która mieści ponad 400 osób w układzie teatralnym. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostaje również 7 mniejszych sal o metrażu od 26 do 78 mkw. oraz foyer o powierzchni 240 mkw. Dzięki dźwiękoszczelnym, panoramicznym szybom wszystkie pomieszczenia konferencyjne są jasne i zapewniają izolację od dźwięków z zewnątrz. Sale zostały wyposażone w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny - rzutniki multimedialne, opuszczane ekrany, flipcharty, mikrofony, dotykowy panel sterujący sprzętem oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Konferencje i wypoczynek we Wrocławiu

Działająca w obiekcie kameralna, mieszcząca 30 osób, restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej. Wrocławski hotel dysponuje 133 pokojami dla gości, w tym m.in. dziewięcioma apartamentami rodzinnymi, wyposażonymi w łóżka SweetBed by ibis Styles oraz trzema pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wystrój pokoi, podobnie jak pozostałych hotelowych wnętrz, był inspirowany zaczarowanym światem Alicji z Krainy Czarów - widać to zarówno po kolorze ścian, jak również specjalnie zaprojektowanych meblach, takich jak zawieszone pod sufitem stoły czy biurka z nogą w kształcie klucza.

W hotelu mieści się również centrum fitness.