Nowoczesny, oddany do użytku w październiku 2014 roku, hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum otrzymał nominację do konkursu Prime Property Prize 2015.

Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, w budynku Silver Tower Centre. W październiku 2014 roku oddał do użytku 133 pokoje oraz centrum konferencyjne wyposażone w 8 sal o łącznej powierzchni 800 mkw. w trzygwiazdkowym standardzie. Największa z sal – Conferencje Hall pomieści jednocześnie nawet 500 osób. Pozostałe sale to w pełni wyposażone pomieszczenia, które pomieszczą od 70 do 20 osób. W budynku znajduje się również restauracja CzaryMary, która swoją nazwą nawiązuje do całości koncepcji wystroju hotelu. Ta mianowicie inspirowana jest światem Alicji z Krainy Czarów. W tym stylu zaprojektowane są wszystkie wnętrza hotelu. Jeszcze w tym miesiącu w budynku hotelu otworzy się pub Blackboard oraz bistro Foodfactory. Obiekt oferuje również parking oraz bezpłatne wi-fi.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali zakańczającej pierwszy dzień V edycji Property Forum 2015 w Warszawie, która odbędzie się w dniach 28-29 września br.