Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Wrocław Centrum

ul. Pl. Konstytucji 3 Maja nr 3, 50-083 Wrocław
http://www.ibis.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Smolnicka Kierownik ds konferencji i bankietów +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ibis Styles Wrocław Centrum

Nominacja Prime Property Prize 2015 dla Ibis Styles Wrocław Centrum

Data aktualności: 03-09-2015

  • Nominacja Prime Property Prize 2015 dla Ibis Styles Wrocław Centrum - ibis Styles Wrocław Centrum

    Nowoczesny, oddany do użytku w październiku 2014 roku, hotel konferencyjny Ibis Styles Wrocław Centrum otrzymał nominację do konkursu Prime Property Prize 2015.

     

    Obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, w budynku Silver Tower Centre. W październiku 2014 roku oddał do użytku 133 pokoje oraz centrum konferencyjne wyposażone w 8 sal o łącznej powierzchni 800 mkw. w trzygwiazdkowym standardzie. Największa z sal – Conferencje Hall pomieści jednocześnie nawet 500 osób. Pozostałe sale to w pełni wyposażone pomieszczenia, które pomieszczą od 70 do 20 osób. W budynku znajduje się również restauracja CzaryMary, która swoją nazwą nawiązuje do całości koncepcji wystroju hotelu. Ta mianowicie inspirowana jest światem Alicji z Krainy Czarów. W tym stylu zaprojektowane są wszystkie wnętrza hotelu. Jeszcze w tym miesiącu w budynku hotelu otworzy się pub Blackboard oraz bistro Foodfactory. Obiekt oferuje również parking oraz bezpłatne wi-fi.

    Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi podczas uroczystej gali zakańczającej pierwszy dzień V edycji Property Forum 2015 w Warszawie, która odbędzie się w dniach 28-29 września br.