Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ICE Kraków Centrum Kongresowe

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
www.icekrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Strojnowski New Business Manager 12 61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ICE Kraków Centrum Kongresowe

Koncert Zbigniewa Preisnera uświetni otwarcie centrum kongresowego w Krakowie

Data aktualności: 20-05-2014

 • Koncert Zbigniewa Preisnera uświetni otwarcie centrum kongresowego w Krakowie - ICE Kraków Centrum Kongresowe
  Oficjalne otwarcie ICE Kraków ma nastąpić 17 października 2014 r. Tego dnia i dzień wcześniej w centrum kongresowym odbędą się dwa koncerty przygotowane na zamówienie miasta przez Zbigniewa Preisnera. 
   
  36 tys. mkw. przestrzeni, sala audytoryjna na 2 tys. osób i wielofunkcyjne foyer przystosowane do organizacji wystaw, stoisk sponsorskich i ekspozycyjnych - to tylko niektóre atuty krakowskiego centrum kongresowego, które zostanie oddane do użytku już jesienią 2014 r.
   
  Konferencje i turystyka biznesowa w Krakowie - będą monitorowane
   
  Począwszy od dnia otwarcia, wspólnie z Krakow Convention Bureau pracownicy ICE Kraków mają monitorować wpływ przemysłu grupowego spotkań biznesowych na gospodarkę Krakowa. Projekt będzie realizowany w ramach Grantu Blokowego Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy, poprzez wzajemną wymianę dobrych praktyk i know-how, służącą promowaniu, tworzeniu i wzmacnianiu partnerstwa pomiędzy polskimi jednostkami samorządu terytorialnego i instytucjami, a szwajcarskimi podmiotami.
   
  Jak informują przedstawiciele Centrum Kongresowego ICE Kraków, obiekt ma zacząć na siebie zarabiać po piątym roku działalności. Tymczasem już na 2014 rok zarezerwowanych jest 60. a na 2015 rok - ponad 150 terminów na konferencje, targi i eventy. Jednym z najważniejszych wydarzeń 2015 roku ma być międzynarodowa konferencja stowarzyszenia MPI EMEC 2015 - European Meetings and Events Conference.
   
  Nowy obiekt konferencyjny i kongresowy w Małopolsce
   
  Zarządzane przez Krakowskie Biuro Festiwalowe Centrum Kongresowe ICE Kraków to nowoczesny obiekt, w którym będą organizowane kongresy, konferencje, spotkania, festiwale, koncerty i pokazy filmowe. Widownia największej znajdującej się w obiekcie sali pomieści aż 2100 osób.