Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ICE Kraków Centrum Kongresowe

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
www.icekrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Strojnowski New Business Manager 12 61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ICE Kraków Centrum Kongresowe

Trwają prace wykończeniowe na budowie centrum kongresowego ICE Kraków

Data aktualności: 09-06-2014

  • Trwają prace wykończeniowe na budowie centrum kongresowego ICE Kraków - ICE Kraków Centrum Kongresowe
    W ostatnich tygodniach na budowie Centrum Kongresowego w Krakowie wykonywane były instalacje elektryczne i sanitarne. Kontynuowano też realizację systemów elektroakustyki.

    W największym pomieszczeniu - Sali Audytoryjnej - zakończono realizację konstrukcji widowni i mechaniki scenicznej. Sufit akustyczny jest już gotowy. Ponadto rozpoczęto realizację tzw. podłóg podniesionych, kontynuowano też roboty związane z wykonaniem systemów elektroakustycznych. W Sali Dużej dokonano izolacji akustycznej ścian i sufitu. Natomiast w Foyer zakończono wykonanie pokrycia dachu. W całym obiekcie zamontowano już windy, praktycznie wszędzie działają też instalacje kanalizacji sanitarnej, deszczowej, tryskaczowej, centralnego ogrzewania i ciepła technologicznego.
     
    Centrum Kongresowe ICE Kraków to nowoczesny obiekt, w którym będą organizowane kongresy, konferencje, spotkania, festiwale, koncerty i pokazy filmowe. Największe znajdujące się w budynku pomieszczenie - Sala Audytoryjna - będzie w stanie pomieścić ponad 2 tysiące widzów. Otwarcie zarządzanego przez Krakowskie Biuro Festiwalowe obiektu nastąpi 17 października 2014 r. Uświetnią je dwa koncerty przygotowane na zamówienie miasta Krakowa przez Zbigniewa Preisnera.