Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ICE Kraków Centrum Kongresowe

Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
www.icekrakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Ryszard Strojnowski New Business Manager 12 61...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
ICE Kraków Centrum Kongresowe

Centrum Kongresowe ICE Kraków rekrutuje pracowników

Data aktualności: 23-07-2013

 • Centrum Kongresowe ICE Kraków rekrutuje pracowników - ICE Kraków Centrum Kongresowe
  Krakowskie Biuro Festiwalowe prowadzi rekrutację pracowników do ICE Kraków.
   
   
   
   
   
   
  W ostatnim czasie w Centrum proprowadzony był nabór na stanowisko specjalisty ds. Centrum Kongresowego ICE. w obiekcie zatrudnione zostały dwie osoby - pierwsza o profilu inżynierskim oraz osobę do działu sprzedaży. W dalszej kolejności obsadzane będą stanowiska związane z marketingiem, administrowaniem obiektem i techniczną realizacją konferencji. Łącznie w krakowskim centrum kongresowym zatrudnienie znaleźć mają 42 osoby.
   
  Oficjalne otwarcie Centrum Kongresowego ICE Kraków ma nastąpić jesienią 2014 r. W kompleksie będzie można organizować kongresy z udziałem 3,2 tys. osób. Największe pomieszczenie - Sala Audytoryjna z foyer - będzie w stanie pomieścić do 2090 osób, kolejne - Sala Teatralna - będzie przystosowana do obsługi wydarzeń z udziałem nawet 600 uczestników. Trzecia ze znajdujących się w Centrum sal, Kameralna, pomieści 300 osób i będzie miała możliwość podziału na dwa mniejsze pomieszczenia.
   
  źródło: MICE.pl