Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
http://www.warszawa.intercontinental.com/

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Jaworski +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
InterContinental Warszawa

Nowy dyrektor generalny warszawskiego hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy dyrektor generalny warszawskiego hotelu - InterContinental Warszawa
  Związany od 18 lat z siecią InterContinental Hotels & Resorts Marten Schoenrock został mianowany dyrektorem generalnym hotelu InterContinental w Warszawie.
   
   
   
   
   
   
   
  Schoenrock rozpoczął swoją karierę w InterContinental Hotels & Resorts 18 lat temu w Hotel InterContinental w Kolonii. W ciągu następnych kilku lat pracował m.in w Wiedniu, Lipsku, Taszkencie, Chicago, Dallas i Berlinie zajmując różne stanowiska, a ostatnio w InterContinental Bucharest jako Dyrektor Generalny.
   
  Marten Schoenrock przeprowadził się do Warszawy wraz z rodziną. Jego wielką pasją jest sport - gra w piłkę nożną, tenisa i golfa. Uczestniczy również w maratonach - ostatnio brał udział w 34, Maratonie Warszawskim.
   
  Pięciogwiazdkowy hotel InterContinental Warszawa oferuje 326 pokoi gościnnych oraz 75 apartamentów typu Residence Suites. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się dwanaście sal konferencyjnych z naturalnym oświetleniem. W hotelu znajdują się również trzy restauracje, bar oraz Riverview Wellness Centre.