Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
http://www.warszawa.intercontinental.com/

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Jaworski +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
InterContinental Warszawa

Warszawski hotel wyróżniony przez Przewodnik Michelin

Data aktualności: 26-03-2013

 • Warszawski hotel wyróżniony przez Przewodnik Michelin - InterContinental Warszawa

  Pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny został wyróżniony w wydawanym przez firmę Michelin przewodniku „Main Cities of Europe 2013". Obiekt został doceniony za najwyższy standard, otrzymując maksymalną, pięciopunktową ocenę.

   

   

   

   

   

   


  Przewodnik docenia hotele przyznając im piktogram dużych budynków - poziom oferowanych usług określa skala od jednego do pięciu symboli. Dodatkowo inspektorzy mogą wyróżnić atmosferę panującą w hotelu - miejsca szczególnie przyjemne i miłe oznaczone są symbolami czerwonymi.

  Znajdujący się w centrum miasta hotel InterContinental Warszawa dysponuje dwunastoma salami konferencyjnymi z dostępem do światla dziennego. W hotelu znajdują się również wysoka na 5 metrów sala balowa, która na życzenie użytkowników może zostać podzielona na cztery osobne sekcje, a także sala posiedzeń ze sprzętem telekonferencyjnym. Na wykwintne dania zaprasza Restauracja Platter by Karol Okrasa, specjalizująca się w daniach polskiej kuchni, podanej we współczesnych połączeniach. Z kolei Downtown Restaurant and Steakhouse specjalizuje się w stekach, przy przygotowaniu  których stosuje się tradycyjne techniki gotowania. Wszystkich pasjonatów gorącej czekolady hotel zaprasza do pijalni czekolady Wedel, ktróra znajduje się w hotelowym lobby.

  Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 326 pokoi i 75 apartamentów Residence Suites. Na 43 piętrze budynku znajduje się RiverView Wellness Centre z basenem, jacuzzi, saunami oraz siłownią.