Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
http://www.warszawa.intercontinental.com/

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Jaworski +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
InterContinental Warszawa

Otwarto nową salę konferencyjną w warszawskim InterContinentalu

Data aktualności: 27-05-2016

  • Otwarto nową salę konferencyjną w warszawskim InterContinentalu - InterContinental Warszawa

    Mimo że sala Hemisphere Conference & Lounge była w hotelu InterContinental od zawsze, to obecnie doczekała się czasów świetności. Odnowiona i zmodernizowana przestrzeń jest już dostępna dla organizatorów spotkań.


    Odnowiona sala znajduje się na poziomie -1. Można do niej wejść zarówno będąc wewnątrz budynku, jak i z zewnątrz. Do sali przynależy dedykowana szatnia, toaleta oraz zaplecze kuchenne. Dzięki temu to absolutnie autonomiczna przestrzeń na bankiety, konferencje, czy kongresy. Hemisphere Conference & Lounge wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzet audiowizualny - ekran składający się z dziewięciu zintegrowanych plazm, sufitowy system nagłaśniający oraz system sterowania oświetleniem. Nowa sala mierzy 232 mkw. Podczas bankietu stojącego pomieści 200 osób. W ustawieniu teatralnym zmieści się tu 120 osób, tyle samo może uczestniczyć w bankietecie zasiadanym. W ustawieniu szkolnym pomieści 70 osób.


    InterContinental Warszawa to obiekt, który z widzenia znają wszyscy, nie tylko mieszkańcy miasta. Warszawski wieżowiec przy Emilii Plater to pięciogwiazdkowy hotel oferujący 414 pokoi i apartamentów dla 828 osób. Powierzchnia konferencyjna obiektu to ponad 1300 mkw. Dzieli się ona na 14 sal. Największy event zorganizujemy tu w Sali Balowej o powierzchni ponad 430 mkw., będącej połączeniem czterech mniejszych sal. InterContinental dysponuje również salą konferencyjną na 41. piętrze, restauracją, basenem oraz strefą spa & wellness.