Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Limanova Hotel

Sikorskiego 28, 34-600 Limanowa
http://limanovahotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Limanova Hotel

W Beskidach powstaje czterogwiazdkowy hotel na konferencje

Data aktualności: 20-10-2014

 • W Beskidach powstaje czterogwiazdkowy hotel na konferencje - Limanova Hotel

  W Limanowej rozpoczęła się gruntowna przebudowa dwugwiazdkowego Hotelu Jaworz. Nowy, czterogwiazdkowy obiekt na konferencje zostanie otwarty na początku 2016 r. 


  W czasie remontu, który rozpocznie się na przełomie października i listopada 2014 r., położony w Beskidzie Wyspowym, 26 km od Nowego Sącza i 65 km od Krakowa, obiekt będzie nieczynny. Nowy, czterogwiazdkowy hotel, który zostanie oddany do użytku w I kwartale 2016 r., będzie funkcjonował pod inną nazwą, która na razie nie jest znana.

  Hotel Jaworz Limanowa sale konferencyjne Beskidy w budowie konferencje w górach

   

  Na konferencje i eventy w górach

   

  Jak informują przedstawiciele firmy PeMa, która jest inwestorem hotelu, w obiekcie znajdzie się kilka sal konferencyjnych. Ich liczba i pojemność nie zostały jeszcze ostatecznie ustalone. W obiekcie ma się znaleźć również restauracja, sala bankietowa na 200 osób oraz klub muzyczny, w którym będą organizowane koncerty i występy artystyczne.

   

  Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 70 miejsc w 30 pokojach. Goście hotelu będą mieli do dyspozycji część spa z saunami, jacuzzi, brodzikiem, gabinetem masażu, siłownią i salą zabaw dla dzieci.