Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Limanova Hotel

Sikorskiego 28, 34-600 Limanowa
http://limanovahotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Limanova Hotel

Od kwietnia bankiety i konferencje w nowym hotelu Limanova w Beskidach

Data aktualności: 03-03-2016

  • Od kwietnia bankiety i konferencje w nowym hotelu Limanova w Beskidach - Limanova Hotel

    Zbliża się otwarcie trzygwiazdkowego hotelu Limanova w niewielkiej miejscowości obok Nowego Sącza. Nowy obiekt w Beskidach poszerzy małopolską bazę konferencyjną o dwie sale – konferencyjną oraz bankietową dla 150 osób.

     

    Hotel Limanowa prowadzony jest przez firmę PeMa, która w tym regionie zarządza także dwiema restauracjami i klubem fitness. Obiekt powstał w miejscu starego hotelu Jaworz. Do dyspozycji gości hotel odda 32 pokoje i apartamenty o trzygwiazdkowym standardzie, które łącznie stanowią 70 miejsc noclegowych. Zaplecze konferencyjne obiektu to dwie sale: bankietowa dla 150 gości, nadająca się głównie na przyjęcia rodzinne, bankiety i koktajle, oraz konferencyjno-szkoleniowa wyposażoną w sprzęt multimedialny. Ponadto, w hotelu znajduje się klub eventowo-muzyczny, w którym planowane jest organizowanie wydarzeń kulturalnych, takich jak występy grup kabaretowych i teatralnych. W Limanovej otwarta będzie również restauracja a’la carte oraz strefa spa z dwiema saunami, jacuzzi oraz gabinetem masażu. Otwarcie hotelu w Mszanie Dolnej w Beskidach planowane jest na kwiecień 2016 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: