Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Bydgoszcz Sepia

Focha 20, 85-070 Bydgoszcz
hotelsepia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Jakub Fetter Dyrektor Sprzedaży (52) ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mercure Bydgoszcz Sepia

Sale konferencyjne hotelu Mercure w Bydgoszczy już dostępne!

Data aktualności: 30-12-2014

 • Sale konferencyjne hotelu Mercure w Bydgoszczy już dostępne! - Mercure Bydgoszcz Sepia

  Od wczoraj, 29 grudnia br., otwarty jest kolejny hotel sieci Mercure w Polsce. Tym razem dla gości oraz organizatorów konferencji swoje sale konferencyjne, pokoje i apartamenty udostępnił obiekt w Bydgoszczy.

  Czterogwiazdkowiec zlokalizowany jest w sercu największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego, w sąsiedztwie Starego Rynku, Wyspy Młyńskiej oraz Opery Nova, do której nawiązuje wystrój hotelu.
   

  Sale konferencyjne w Bydgoszczy

  Hotel oferuje dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Połączone z salą restauracyjną pomieszczą w ustawieniu teatralnym od 100 do 120 osób. Osobno każda z nich jest miejscem na konferencje dla ok. 50 osób w tym samym ustawieniu. Mają one dostęp do światła dziennego oraz wydzielone osobne miejsce na przerwy kawowe w trakcie trwania konferencji. Ponadto, do dyspozycji gości oddano 90 pokoi i apartamentów o zróżnicowanym standardzie, restaurację i bar, salę fitness, saunę oraz taras na dachu z widokiem na panoramę Bydgoszczy. W hotelu można skorzystać z parkingu dla samochodów osobowych i autokarów oraz garażu podziemnego. Ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy korzystać można od 29 grudnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: