Od wczoraj, 29 grudnia br., otwarty jest kolejny hotel sieci Mercure w Polsce. Tym razem dla gości oraz organizatorów konferencji swoje sale konferencyjne, pokoje i apartamenty udostępnił obiekt w Bydgoszczy.

Czterogwiazdkowiec zlokalizowany jest w sercu największego miasta województwa kujawsko-pomorskiego, w sąsiedztwie Starego Rynku, Wyspy Młyńskiej oraz Opery Nova, do której nawiązuje wystrój hotelu.  

Sale konferencyjne w Bydgoszczy

Hotel oferuje dwie sale konferencyjne w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Połączone z salą restauracyjną pomieszczą w ustawieniu teatralnym od 100 do 120 osób. Osobno każda z nich jest miejscem na konferencje dla ok. 50 osób w tym samym ustawieniu. Mają one dostęp do światła dziennego oraz wydzielone osobne miejsce na przerwy kawowe w trakcie trwania konferencji. Ponadto, do dyspozycji gości oddano 90 pokoi i apartamentów o zróżnicowanym standardzie, restaurację i bar, salę fitness, saunę oraz taras na dachu z widokiem na panoramę Bydgoszczy. W hotelu można skorzystać z parkingu dla samochodów osobowych i autokarów oraz garażu podziemnego. Ze wszystkich przywilejów, jakie oferuje hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy korzystać można od 29 grudnia br.