Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA już otwarty

Data aktualności: 04-02-2014

 • Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA już otwarty - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
  Od 1 lutego 2014 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krakowie na podstawie umowy franczyzy z Grupą Hotelową Orbis działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Jest to trzeci obiekt tej sieci w województwie małopolskim.
   
  - Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do sieci Mercure, która  ma tak dobrą reputację - mówi Dagmara Leja, dyrektor hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa. - Cieszymy się, że doceniono standard naszego hotelu, poziom usług oferowanych gościom, nowoczesne zaplecze konferencyjne i wyjątkową ofertę dla biznesu. To uznanie dla naszych dotychczasowych działań jest jednocześnie zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości usług - dodaje.
   
  Udane konferencje w Krakowie
   
  Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil działalności, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Obiekt dysponuje częścią konferencyjną o powierzchni ponad 550 mkw., która została wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wideo. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostają również 67 pokoi i apartamentów, restauracja serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar. W hotelowym Centrum SPA & Wellness z basenem i jacuzzi goście mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych z użyciem kosmetyków firmy Janssen, a także kąpieli oraz zabiegów na bazie siarki. W hotelu realizowane są również programy rehabilitacyjne dla osób z problemami narządów ruchu. Wszystkie zabiegi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. 
   
  Wśród oferowanych przez hotel atrakcji należy wymienić pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, oraz przejażdżki konne. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również chata grillowa.
   

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce