Od 1 lutego 2014 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krakowie na podstawie umowy franczyzy z Grupą Hotelową Orbis działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference SPA. Jest to trzeci obiekt tej sieci w województwie małopolskim.

- Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołączyć do sieci Mercure, która  ma tak dobrą reputację - mówi Dagmara Leja, dyrektor hotelu Mercure Racławice Dosłońce Conference Spa. - Cieszymy się, że doceniono standard naszego hotelu, poziom usług oferowanych gościom, nowoczesne zaplecze konferencyjne i wyjątkową ofertę dla biznesu. To uznanie dla naszych dotychczasowych działań jest jednocześnie zobowiązaniem do utrzymywania wysokiej jakości usług - dodaje.

Udane konferencje w Krakowie

Mercure Racławice Dosłońce Conference Spa zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil działalności, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Obiekt dysponuje częścią konferencyjną o powierzchni ponad 550 mkw., która została wyposażona w najnowszy sprzęt audio-wideo. Do dyspozycji uczestników spotkań pozostają również 67 pokoi i apartamentów, restauracja serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej oraz bar. W hotelowym Centrum SPA Wellness z basenem i jacuzzi goście mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych z użyciem kosmetyków firmy Janssen, a także kąpieli oraz zabiegów na bazie siarki. W hotelu realizowane są również programy rehabilitacyjne dla osób z problemami narządów ruchu. Wszystkie zabiegi odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. 

Wśród oferowanych przez hotel atrakcji należy wymienić pole do nauki gry w golfa, kort tenisowy, rowery, quady, oraz przejażdżki konne. Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również chata grillowa.