Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dale 56, 32-222 Racławice
www.dosloncespa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Korepta Specjalista ds. sprzedaży internetowej 12 26...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dosłońce Conference & SPA rusza pod marką Mercure

Data aktualności: 03-01-2014

 • Dosłońce Conference & SPA rusza pod marką Mercure - Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA
  Czterogwiazdkowy hotel Dosłońce Conference & SPA koło Racławic pod Krakowem od lutego 2014 r. zacznie funkcjonować pod nowym szyldem na mocy podpisanej z Grupą Orbis umowy franczyzowej.
   
  Nowa nazwa hotelu to Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.  - Liczymy, że partnerstwo z najmocniejszą w Polsce siecią hotelową przyniesie nam nowe rozwiązania w zakresie marketingu, sprzedaży, a także działań operacyjnych - mówi Dagmara Leja, dyrektor obiektu. - Cieszymy się, że Grupa Orbis przyjęła hotel Dosłońce do swego grona, dzięki czemu wzmocnimy naszą konkurencyjność na rynku hoteli konferencyjnych i SPA w południowej Polsce - dodaje.
   
  Działający od 2010 roku Hotel Dosłońce posiada sale konferencyjne o łącznej powierzchni 550 mkw., z których największa jest w stanie pomieścić 330 osób. W obiekcie znajdują się również: strefa SPA & wellness z basenem i 11 gabinetami oraz restauracja. Hotel posiada 67 pokoi dla gości.

Oferty specjalne

 • Jesień w Dosłońcu

 • Rodzinna Majówka Dosłońca 2012

  Rodzinna Majówka Dosłońca 2012 Zapraszamy całe rodziny do skorzystania z wypoczynku w Dosłońcu podczas Długiego Weekendu Majowego! Zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla maluchów. Sam zdecyduj na jak długo chcesz przyjechac i z jakich atrakcji chcesz skorzystać..! Cena za...
 • Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy

  Truskawkowy Długi Weekend Czerwcowy 7-10 czerwiec 2012 w Hotelu Dosłońce**** Conference & SPA Soczyste truskawki, ukwiecone łąki i sielski krajobraz Polskiej wsi… taki powinien być początek lata! 4 dniowy pobyt Specjalna Cena pakietu: 696 zł od osoby...
 • Sezon wiosenny w Hotelu Dosłońce Conference & SPA otwarty

  Wiosna zagościła w Hotelu Dosłońce nie tylko dlatego, że słońce mocniej przygrzewa. Już od marca można skorzystać z nowych wiosennych zabiegów a w majowy długi weekend przypieczętować nowy sezon mocnym energetycznym akcentem w rytmie salsy.
 • Prawdziwe Święta w Hotelu Dosłońce