W kolejnej odsłonie naszego cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" prezentujemy małopolski hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference Spa, znajdujący się tuż obok słynnych Racławic pod Krakowem. Jakim zapleczem konferencyjnym dysponuje i czy uczestnicy szkoleń mogą liczyć na atrakcje po pracowitym dniu? Zapraszamy do lektury.

Lokalizacja: 

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference Spa znajduje się w miejscowości Dosłońce, tuż obok słynnych Racławic, pod Krakowem. Od stolicy Małopolski obiekt dzieli ok. 50 km, a od krakowskiego lotniska - 60 km. Hotel otacza sielski krajobraz łąk i lasów. Goście mają do dyspozycji przestronny parking na 100 miejsc.

Wygląd:

Zespół dwupiętrowych budynków z wielospadowymi dachami i mansardowymi oknami. Obiekt jest dobrze utrzymany i zadbany, otacza go wypielęgnowana zieleń.

Sale konferencyjne:

Hotel dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi. Największa z nich – Koferencyjno-Balowa Wenus zmieści podczas konferencji 460 osób. Może też zostać podzielona na 3 mniejsze, równe segmenty o powierzchni 122 mkw. każdy. Ponadto w obiekcie są jeszcze dwie sale – Jowisz na 160 osób i Mars na spotkania biznesowe dla 30 osób. Wszystkie są widne i mają możliwość zaciemnienia, indywidualną klimatyzację i są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

Pokoje:

Hotel oferuje 197 miejsc noclegowych w 67 pokojach i apartamentach. Pokoje są widne, przestronne i urządzone w stonowany, elegancki sposób, mają indywidualną klimatyzację i dostęp do wi-fi. Były niedawno wyremontowane. Część z nich ma tarasy, z których można podziwiać malownicze widoki.

Restauracje i bary:

Restauracja Planeta Smaków serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej, a specjalizuje się w potrawach z dziczyzny. W Barze Księżycowym można odpocząć po dniu konferencyjnym i zrelaksować się przy drinku lub kawie i herbacie.

Atrakcje i usługi:

Goście mają do dyspozycji centrum spa i wellness. Hotel oferuje liczne atrakcje dla grup szkoleniowych, na integrację firmową i relaks po konferencji. Mogą to być turnieje golfa, offroad, bitwy paintballowe, mecze siatkówki plażowej, koszykówki, piłki nożnej i hokeja na trawie. Obiekt organizuje też pikniki w plenerze dla 3000 uczestników. Również w hotelu przygotowywane są ciekawe zajęcia integracyjne i rozrywkowe dla grup m.in.: „Plan filmowy”, „Detektywi”, „Kinetic project”. Dostępny jest też kort tenisowy i driving range do trenowania uderzeń w golfie. Wieczorem można zrelaksować się na basenie lub w strefie spa.

Co wyróżnia obiekt konferencyjny:

Malownicze, spokojne otoczenie sprzyja skupieniu. Liczne atrakcje dla grup konferencyjnych i propozycje integracji firmowych, zarówno w plenerze, jak i w obiekcie.

►Opinia serwisu konferencje.pl:

Obiekt sprawdzi się podczas konferencji i szkoleń firmowych, którym towarzyszą zajęcia integracyjne i rozrywka w plenerze. Spokojne otoczenie, tereny zielone i bogata oferta atrakcji sprawiają, że grupy konferencyjne oprócz pracy, mogę się również zrelaksować i odpocząć.