Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice
http://www.mckkatowice.pl/

Skontaktuj się z obiektem

22 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Trwają prace na budowie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach

Data aktualności: 11-09-2014

 • Trwają prace na budowie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
  Powstające w centrum Katowic nowoczesne centrum kongresowe, którego otwarcie planowane jest na marzec 2015 roku, ma już elewację.

  Budynek został pokryty wykonaną z aluminium siatką cięto-ciągnioną. Na cały gmach zużyto 25 tys. mkw. tego materiału.
   
  Zaprojektowane przez pracownię JEMS Architekci Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zostało połączone przejściem podziemnym z halą widowiskową Spodek (zobacz obiekt). W Centrum znajdą się sale konferencyjne o łącznej powierzchni 1750 mkw., dwie sale wielofunkcyjne (każda o powierzchni 8040 mkw.), sala bankietowa, audytorium, restauracja na 800 osób, pressroom, strefa VIP oraz biura.
   
  Budowa Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach rozpoczęła się pod koniec 2011 roku. Obiekt miał być gotowy w maju 2013 r., wcześniej katowicki magistrat zerwał jednak umowę z generalnym wykonawcą inwestycji ze względu na opóźnienia. Aktualny termin zakończenia budowy placówki to IV kwartał 2014 r. 
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: