Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice
http://www.mckkatowice.pl/

Skontaktuj się z obiektem

22 24...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Największe centrum kongresowe na Śląsku otwarte

Data aktualności: 14-04-2015

 • Największe centrum kongresowe na Śląsku otwarte - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

  W marcu br. zakończono realizację bardzo znaczącego obiektu dla polskiej branży spotkań. Otwarto Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

   

  Międzynarodowe Centrum Kongresowe to obiekt połączony z katowickim Spodkiem. Z wielu powodów to jeden z najważniejszych obiektów konferencyjnych dla branży spotkań w Polsce oraz regionie, a z pewnością największy obiekt konferencyjny w mieście. To wielofunkcyjny, złożony budynek, zaliczany do miejsc użyteczności publicznej. Większa część przestrzeni przeznaczona jest dla uczestników organizowanych eventów, jednak znajduje się w nim także strefa dostępna publicznie.


  Łącznie Międzynarodowe Centrum Kongresowe oferuje prawie 35 000 mkw. powierzchni kongresowej, na którą składa się foyer główne, sala wielofunkcyjna, która może pomieścić nawet 12 000 osób, sala bankietowa mierząca 1200 mkw., audytorium, zespół 18 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych dla 1200 osób jednocześnie, restauracja położona na trzech kondygnacjach dla 450 osób oraz kawiarnia. To miejsce dedykowane organizacji dużych kongresów, konferencji, koncertów, targów oraz wystaw.

   

  Do tej pory w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyły się m.in. mecze tenisowego turnieju Katowice Open 2015 czy światowy finał Intel Extreme Masters, a planowane wydarzenia to targi E-Meeting, które odbędą się 5 maja br. oraz VII Europejski Kongres Gospodarczy – największa impreza biznesowa Europy Centralnej – który potrwa od 20 do 22 kwietnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: