Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

Międzynarodowe Targi WorldHotel 2014 we wrześniu w Warszawie

Data aktualności: 12-08-2014

 • Międzynarodowe Targi WorldHotel 2014 we wrześniu w Warszawie - MT Polska

  VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych "WorldHotel 2014" obędą się w dniach 17-19 września w Warszawie. Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym targów.

  Targi są wydarzeniem kierowanym do osób związanych z branżą hotelarską - właścicieli i kadry zarządzającej obiektami hotelowymi, inwestorów i projektantów wnętrz. Podczas dwóch dni targów odbędą się  się szkolenia, warsztaty, konferencje i inne spotkania podnoszące znajomość rynku, kwalifikacje w projektowaniu i urządzaniu hoteli. Będzie to również okazja do nawiązania kontaktów biznesowych.


  Tematyka targów obejmie:

   

  1. Wyposażenie i wystrój wnętrz - m.in. meble, stolarka budowlana, kompleksowe wyposażenie centrum konferencyjnego,
  2. Tekstylia i galanteria hotelowa - bielizna pościelowa, ręczniki, elementy wystroju restauracji,
  3. Housekeeping - zagadnienia higieniczne,
  4. Rozwiązania informatyczne - systemy zarządzania energią, klimatyzacją, bezpieczeństwem itp.,
  5. Infrastruktura rekreacyjna, spa & wellness,
  6. Wyposażenie sal restaturacyjnych i barów,
  7. Wyposażenie sal konferencyjnych.

   

  Eksperci w dziedzinie hotelarstwa dzielą się swoją wiedzą

   

  W każdym dniu targów przewidziane są szkolenia i warsztaty, podczas których specjaliści przekażą zarządzającym najnowszą wiedzę oraz podzielą się doświadczeniem. Uczestnictwo w nich to również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów i networkingu.

  Pierwszego dnia odbędą się dwa odpłatne szkolenia (organizowane przez Akademię Hotelarza i Horwath HTL): „Efektywne inwestowanie w obiekt hotelowy” oraz „Promocja hotelu 2014/2015 - trendy i prognozy”. 

  W drugim dniu przewidziane są trzy wydarzenia:
  - konferencja pt. „Dostępność obiektów hotelarskich dla osób z niepełnosprawnościami - rozwiązania architektoniczne i techniczne”, 
  - cykl wykładów przedstawicieli firmy doradczej PROJEKT HOTEL pt. „Zarządzanie finansami w hotelu”, „Finanse obiektu hotelarskiego (w fazie preopeningu i działalności operacyjnej)” oraz „Uniform System of Accounts for Lodging Industry (USALI) - dlaczego takie ważne dla właścicieli hoteli”.
  - warsztaty pt. „Hotel w Internecie - nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online”, które poprowadzą przedstawiciele Grupy eholiday.pl. 


  W piątek, 19 września, firmy Social WiFi, Sales Manago oraz OpenCard poprowadzą seminarium pt. „Wykorzystanie innowacyjnych narzędzi w hotelarstwie. Jak dbać o gości, zwiększać przychody i obniżać koszty prowadzenia hotelu". Wśród prelegentów znajdą się
  doświadczeni hotelarze, jak i specjaliści od nowych technologii, którzy przybliżą m.in. innowacyjne metody zwiększania sprzedaży.  

   

  Program szczegółowy targów: http://worldhotel.pl/images/stories/dokumenty/Program_WH_2014.pdf

   

  Szczegóły i rejestracja - na stronie wydarzenia.

   

  Aktualizacja: 15 września 2014.