Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
MT Polska

Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne podczas tegorocznych Targów TT Warsaw 2014

Data aktualności: 13-10-2014

 • Turystyka biznesowa i obiekty konferencyjne podczas tegorocznych Targów TT Warsaw 2014 - MT Polska

  XXII Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2014 odbędą się w dniach 27-29 listopada w Warszawie. Pierwszy dzień targów przeznaczony będzie wyłącznie dla branży i na spotkania biznesowe. W tym roku podczas targów powstanie sektor dedykowany obiektom konferencyjnym.

   

  Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym Targów TT Warsaw 2014.

   

  Targi TT Warsaw będą okazją do nawiązywania kontaktów biznesowych, zarówno pomiędzy polską a międzynarodową branżą turystyczną, jak i przedstawicielami różnych dziedzin turystyki w Polsce. Pierwszy dzień targów, 27 listopada 2014, będzie dedykowany branży turystycznej, hotelowej i konferencyjnej. Organizatorzy zapraszają polskich touroperatoów, agentów, przedstawicieli bazy noclegowej oraz branży MICE, którzy będą mogli wymienić się doświadczeniami, wiedzą i zawrzeć nowe umowy i kontrakty.


  Kolejne dni targów będą otwarte dla zwiedzających. Goście będą mogli nie tylko poszukać inspiracji na wyjazd urlopowy, świąteczny czy sylwestrowy, ale również zapoznać się z tradycją i kulturą ponad 60 krajów, które będą prezentować swoje narodowe potrawy, tańce i kulturę. Tegorocznym krajem partnerskim targów jest Egipt.

  Ze względu na prężnie rozwijającą się turystykę biznesową i konferencyjną Targi TT Warsaw poszerzyły ofertę o nowe 3 sektory:
  - sektor dedykowany obiektom konferencyjnym,
  - sektor dla ośrodków SPA, uzdrowisk, klinik, sanatoriów oraz firm organizujących w Polsce pobyty zdrowotne,
  - sektor poświęcony nowym technologiom w turystyce.


  Swoje oferty i produkty podczas TT Warsaw 2014 zaprezentują:
  - oferenci usług turystycznych z Polski i ze świata (aza noclegowa, przewoźnicy, baza turystyczna - ośrodki narciarskie, aquaparki, parki tematyczne, inne atrakcje turystyczne),
  - polscy i zagraniczni touroperatorzy,
  - narodowe i regionalne organizacje turystyczne,
  - powiaty, miasta, województwa i gminy,
  - turystyczne portale rezerwacyjne,
  - towarzystwa ubezpieczeniowe,
  - oferenci sieci i programów komputerowych dla hoteli i biur podróży,
  - izby i stowarzyszenia branży turystycznej,
  - wydawnictwa turystyczne.

   

  Podczas targów odbędzie się druga edycja konkursu współorganizowanego z Polską Organizacją Turystyczną pt. „Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award”, którego misją jest poszukiwanie i promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla turystyki.

   

  Trwają także prace nad programem Eventu Zimowego i Eventu Golfowego. Poza promocją miejsc związanych ze sportami zimowymi i uprawianiem golfa, będzie można wziąć udział w konkursach, wygrać atrakcyjne nagrody i spotkać znanych amatorów tych dziedzin.
     Organizator zachęca osoby z branży, chcące wziąć udział w targach do rejestracji internetowej. Jej wcześniejsze dokonanie nie tylko znacznie skróci czas wejścia do hal targowych, ale przede wszystkim zwalnia z opłaty za bilet wstępu. Rejestracja będzie czynna do 25 listopada. Po tym terminie będzie można wypełnić formularze na miejscu. 

  Szczegóły i rejestracja online - na stronie wydarzenia.

   

  Aktualizacja: 13.10.14 r.