Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MT Polska

Marsa 56c, 04-242 Warszawa
http://www.centrummtpolska.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
MT Polska

MT Polska dołącza do grona Stowarzyszenia Branży Eventowej

Data aktualności: 13-01-2015

  • MT Polska dołącza do grona Stowarzyszenia Branży Eventowej - MT Polska

    Zarząd Stowarzyszenia Branży Eventowej postanowił przyjąć do swego grona Międzynarodowe Targi Polska. To już druga firma, która dołączyła do SBE w grudniu ubiegłego roku.

    MT Polska to Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie, w którym organizowane są jedne z największych targów, konferencji oraz eventów w Polsce. Obok firmy Evenea, to drugi nowy członek Stowarzyszenia Branży Eventowej. Prezes zarządu SBE, Marta Dunin-Michałowska jest przekonana, że to dopiero początek współpracy z firmami tego typu: – Dynamiczny wzrost liczby członków SBE to dla nas powód do radości, a zarazem dowód na to, że firmy dostrzegają korzyści płynące ze zrzeszania się i wspólnego działania na rzecz budowania wysokich standardów na polskim rynku eventowym. – komentuje.
     

    Warszawskie Międzynarodowe Targi Polska istnieją od 1993 roku i są bardzo istotnym graczem na polskim rynku targowym, a od kilku lat także konferencyjnym. Wiodą prym wśród organizatorów dużych wydarzeń w mieście stołecznym. Centrum MT Polska to kompleks o łącznej powierzchni 15 200 mkw. Co roku w halach MT Polska odbywa się 190 imprez, na które przybywa ok. 200 tys. uczestników.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: