Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków City West

Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3407-novotel-krakow-city-west/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Kinga Kempka Koordynator ds. Sprzedaży 012/6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Kraków City West

Krakowski hotel na konferencje będzie miał nowy wystrój wnętrz

Data aktualności: 14-03-2013

 • Krakowski hotel na konferencje będzie miał nowy wystrój wnętrz - Novotel Kraków City West

  Jeszcze w pierwszej połowie 2013 r. czterogwiazdkowy obiekt zaskoczy swoich gości zupełnie nowym wystrojem lobby, recepcji oraz baru. Przygotowana aranżacja powierzchni ogólnodostępnych zmieni ich kolorystykę oraz oświetlenie, nadając im nowoczesną stylistykę z ciepłymi akcentami żółci i pomarańczy.

   

   

   

      - Modernizacja tego hotelu w głównej mierze opiera się na otwarciu istniejącego lobby, wypracowaniu wyraźnie zarysowanej centralnej recepcji w kontraście do przenikających się przestrzeni lobby, baru i biblioteki – mówi Magdalena Boule, architekt z biura projektowego Tremend, odpowiedzialna za zmianę wystroju hotelu. - Najważniejsze było wydobycie klimatu przytulności i komfortu, co osiągnęliśmy przez zastosowanie naturalnych materiałów i cieplej gamy kolorystycznej, precyzyjnie projektując grę świateł - wyjaśnia.

  Specjalizujący się w organizacji spotkań biznesowych hotel Novotel Kraków City West posiada 10 sal konferencyjnych, mogących pomieścić do 350 uczestników spotkania. Na ich standardowe wyposażenie składają się: flipchart, łącze szerokopasmowe, podium, mównica, rzutnik slajdów, klimatyzacja i system do wideokonferencji. W obiekcie mieszczą się również restauracja, bar, kryty basen, sauna, wypożyczalnia rowerów i parking. Na zaplecze noclegowe hotelu składa się 350 klimatyzowanych pokoi z dostępem do internetu.