Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Kraków City West

Armii Krajowej 11, 30-150 Kraków
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3407-novotel-krakow-city-west/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Kinga Kempka Koordynator ds. Sprzedaży 012/6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Novotel Kraków City West

Świąteczne spotkania firmowe i konferencje w Novotel Kraków City West

Data aktualności: 18-11-2014

 • Świąteczne spotkania firmowe i konferencje w Novotel Kraków City West - Novotel Kraków City West

  O organizacji świątecznego spotkania firmowego lub wigilii firmowej warto pomyśleć wcześniej. Jeśli planujesz bożonarodzeniowe spotkanie ze swoimi pracownikami lub szukasz sal konferencyjnych w Krakowie, sprawdź ofertę hotelu Novotel Kraków City West.

  Novotel Kraków City West położony zaledwie 20 minut od centrum miasta i 15 minut drogi od lotniska Kraków Airport to doskonałe miejsce na organizację świątecznego spotkania firmowego, eventu lub konferencji. W hotelu znajduje się m.in. nowoczesne i przestronne lobby z barem i biblioteką, restauracja, parking i sale konferencyjne do 350 osób.
   

  Wigilia firmowa w hotelu Novotel Kraków City West

  Oferta świąteczna hotelu Novotel Kraków City West to możliwość wyboru menu spośród czterech wariantów – od 65 do 110 zł/os. W menu znajdują się tradycyjne potrawy świąteczne, ale również rzadko spotykane rarytasy, jak np. jabłka zapiekane w masie orzechowej z sosem żurawinowym. Do każdego menu dołączony jest kompot z suszu oraz świąteczne przybranie stołu. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację spotkania firmowego do końca listopada, otrzymasz 3 butelki szampana w prezencie. Ponadto, na Twojej wigilii firmowej może pojawić się… św. Mikołaj! Wizyta tego szczególnego gościa kosztuje dodatkowo 600 zł. Rezerwacje przyjmowane są pod adresem: .

  Novotel Kraków City West sale konferencyjne konferencje
   


  Sale konferencyjne w Krakowie

  Czterogwiazdkowy Novotel Kraków City West dysponuje siedmioma salami konferencyjnymi, z czego trzy można ze sobą łączyć. Największa powierzchnia jaką można uzyskać łącząc ze sobą sale to 268 mkw., na której możliwe jest zorganizowanie eventu dla 350 osób w ustawieniu kinowym. Pozostałe sale wynikające z połączenia to 201 mkw. i 134 mkw. Reszta sal to jedno pomieszczenie mierzące 134 mkw., w której pomieści się 150 osób w ustawieniu kinowym, dwie sale po 67 mkw. mieszczące po 70 osób oraz cztery po 30 mkw., w których mogą odbywać się spotkania dla 30 osób. Każda z sal konferencyjnych wyposażona jest w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran oraz nagłośnienie. Hotel udostępnia dla swych gości także 305 dużych, w pełni wyposażonych pokoi.
  Wynajmem sal na konferencje zajmuje się Sylwia Wiche, e-mail: , tel. 12 622 69 32.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne