Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przystań Bydgoszcz

Tamka 2, 85-440 Bydgoszcz
www.przystanbydgoszcz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Przystań Bydgoszcz

Nowo otwarte miejsce na konferencje w Bydgoszczy

Data aktualności: 02-01-2013

 • Nowo otwarte miejsce na konferencje w Bydgoszczy - Przystań Bydgoszcz

  Znajdująca się nieopodal Wyspy Młyńskiej nowoczesna przystań dla żeglarzy, kajakarzy i wioślarzy z częścią hotelową i restauracyjną 31 grudnia 2012 r. przyjęła pierwszych gości. Oficjalne otwarcie obiektu ma odbyć się wiosną 2013 r., wraz z początkiem sezonu turystycznego.
   

   

   

   

   

   
  Jednym z atutów obiektu jest sala konferencyjna o powierzchni 85 mkw., w której można organizować konferencje, warsztaty i spotkania z udziałem do 50 osób zasiadających przy stołach oraz do 70 osób w układzie teatralnym. Przeszklone pomieszczenie, z którego roztacza się widok na Brdę, Mosty Solidarności, Operę Nova i Wyspę Młyńską, zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny - rzutnik, ekran, nagłośnienie, a także flipchart i bezprzewodowy dostęp do internetu.

  Do uczestników konferencji odbywających się Przystani Bydgoszcz pozostają 22 dwuosobowe pokoje, a 4 z nich zostały przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na każde z pięter obiektu można też dotrzeć nowoczesną windą. W jednym z budynków Przystani znalazły się się magazyny mogące pomieścić 5 motorówek, 16 łodzi wioślarskich, 80 kajaków wyczynowych i turystycznych. W obiekcie działa już restauracja, lecz na razie mogą z niej korzystać jedynie hotelowi goście. Jak informują przedstawiciele obiektu, lokal ruszy pełną parą prawdopodobnie już lutym 2013 r. W tym samym terminie ruszyć ma klub fitness z sauną i gabinetem masażu, w którym zajęcia poprowadzi mistrzyni świata w fitnessie sportowym Natalia Bocian. Z kolei wiosną przy obiekcie otwarta zostanie wypożyczalnia sprzętu sportowego, w której będzie można wypożyczyć łódki, kajaki i rowery.

  Przystań Bydgoszcz powstała w ramach czwartego etapu rewitalizacji Wyspy Młyńskiej. Koszt budowy należącego do miasta Bydgoszcz obiektu to 19,4 mln zł, z czego 5,7 mln zł pochodziło z Regionalnego Programu Operacyjnego. Autorem projektu Mariny Bydgoszcz jest warszawskie laboratorium projektowe ZIVVA.

  źródło: www.przystanbydgoszcz.pl