Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przystań Bydgoszcz

Tamka 2, 85-440 Bydgoszcz
www.przystanbydgoszcz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Przystań Bydgoszcz

Zorganizuj konferencje nad Brdą z przerwą na ćwiczenia i masaż

Data aktualności: 22-02-2013

 • Zorganizuj konferencje nad Brdą z przerwą na ćwiczenia i masaż - Przystań Bydgoszcz

  Z początkiem lutego 2013 r. w bydgoskiej marinie z zapleczem konferencyjnym zaczął funkcjonować klub fitness. W trakcie ćwiczeń ich uczestnicy mogą podziwiać widok na Wyspę Młyńską, operę i rzekę.
   

   

   

   

   

   


  W ofercie klubu znalazły się m.in. zumba, joga, ćwiczenia rozciągające i na kręgosłup, trening wzmacniający i aerobowy, poprawiający kondycję, kształtujący sylwetkę i wiele innych. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, w klubie można też skorzystać z jacuzzi, sauny fińskiej oraz masaży relaksujących i klasycznych - informuje serwis Gazeta.pl.

  Przystań Bydgoszcz oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań salę konferencyjną o powierzchni 85 mkw. W pomieszczeniu mogą odbywać się warsztaty, konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe. Sala mieści do 50 osób przy stołach oraz do 70 osób w układzie teatralnym i została wyposażona w rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

  Na terenie mariny działa restauracja, zaś jej zaplecze noclegowe to 22 dwuosobowe pokoje dla gości. Obiekt posiada również magazyny, w których mieści się 5 motorówek, 16 łodzi wioślarskich, 80 kajaków wyczynowych i turystycznych. Oficjalne otwarcie Przystani Bydgoszcz ma odbyć się wiosną 2013 r., wraz z początkiem sezonu turystycznego. Wtedy też przy obiekcie zostanie otwarta wypożyczalnia sprzętu, w której będzie można wynająć łódki, kajaki i rowery.

  źródło: Gazeta.pl