Nad olsztyńskim jeziorem Ukiel otworzył się nowy hotel oferujący gościom nie tylko wypoczynek w zachwycających warunkach przyrody, ale również 9 dziewięć sal konferencyjnych dla 300 uczestników spotkań biznesowych i konferencji.

Hotel, ze względu na swoje położenie oferuje gościom oraz organizatorom konferencji warunki do spotkania zarówno biznesowego, jak i rodzinnego w niebanalnych okolicznościach, czyli nad samym jeziorem. To kolejny nowy hotel konferencyjny w tym regionie Polski.  

Konferencje na Warmii

Czterogwiazdkowy hotel dysponuje dziewięcioma salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 14 do 300 osób każda, a jednocześnie - nawet 650 osób. Do organizacji spotkań biznesowych przystosowana jest także restauracja hotelowa. Zbliżona liczba osób znajdzie w hotelu także nocleg w 129 pokojach i apartamentach. Obiekt oferuje podziemny garaż, centrum spa wellness, salę fitness, basen, prywatną plażę, ogród widokowy oraz przystań jachtową. Zanim powstał hotel Przystań funkcjonowała tu, i nadal funkcjonuje restauracja, która wcześniej już zyskała sławę i uznanie jednej z najlepszych w Polsce.  

Sale konferencyjne na wynajem, apartament na... własność

Przystań Hotel SPA funkcjonuje w systemie condo hotel, co oznacza, że istnieje możliwość zakupienia wybranego pokoju czy apartamentu na własność, dzięki czemu zarówno inwestor, jak i operator obiektu mają zagwarantowy zysk, uzależniony od obrotów hotelu.