Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przystań Hotel & Spa

Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
www.hotelprzystan.com

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Dremo 72566...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Przystań Hotel & Spa

Hotel Przystań w Olsztynie otwarty dla gości i na konferencje

Data aktualności: 24-11-2014

 • Hotel Przystań w Olsztynie otwarty dla gości i na konferencje - Przystań Hotel & Spa

  Nad olsztyńskim jeziorem Ukiel otworzył się nowy hotel oferujący gościom nie tylko wypoczynek w zachwycających warunkach przyrody, ale również 9 dziewięć sal konferencyjnych dla 300 uczestników spotkań biznesowych i konferencji.

  Hotel, ze względu na swoje położenie oferuje gościom oraz organizatorom konferencji warunki do spotkania zarówno biznesowego, jak i rodzinnego w niebanalnych okolicznościach, czyli nad samym jeziorem. To kolejny nowy hotel konferencyjny w tym regionie Polski.
   

  Konferencje na Warmii

  Czterogwiazdkowy hotel dysponuje dziewięcioma salami konferencyjnymi, które pomieszczą od 14 do 300 osób każda, a jednocześnie - nawet 650 osób. Do organizacji spotkań biznesowych przystosowana jest także restauracja hotelowa. Zbliżona liczba osób znajdzie w hotelu także nocleg w 129 pokojach i apartamentach. Obiekt oferuje podziemny garaż, centrum spa & wellness, salę fitness, basen, prywatną plażę, ogród widokowy oraz przystań jachtową. Zanim powstał hotel Przystań funkcjonowała tu, i nadal funkcjonuje restauracja, która wcześniej już zyskała sławę i uznanie jednej z najlepszych w Polsce.
   

  Sale konferencyjne na wynajem, apartament na... własność

  Przystań Hotel & SPA funkcjonuje w systemie condo hotel, co oznacza, że istnieje możliwość zakupienia wybranego pokoju czy apartamentu na własność, dzięki czemu zarówno inwestor, jak i operator obiektu mają zagwarantowy zysk, uzależniony od obrotów hotelu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: