Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przystań Hotel & Spa

Żeglarska 4, 10-160 Olsztyn
www.hotelprzystan.com

Skontaktuj się z obiektem

Iwona Dremo 72566...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Przystań Hotel & Spa

Jak zorganizować event w mieście, nie rezygnując z widoku na jezioro

Data aktualności: 15-04-2016

 • Jak zorganizować event w mieście, nie rezygnując z widoku na jezioro - Przystań Hotel & Spa

  Czy możliwe jest, by w tym samym obiekcie położonym w mieście kosztować kuchni opartej na regionalnych produktach, wyjść do ogrodu na dachu, wybierać spośród 9 sal konferencyjnych i pływać w basenie z widokiem na jezioro? Możliwe. W olsztyńskim hotelu Przystań.

   

  Przystań Hotel & Spa to czterogwiazdkowa oaza spokoju w środku miasta, co więcej położona nad jeziorem! Takie warunki zapewnia tylko Olsztyn. W granicach administracyjnych tego miasta znajduje się aż 15 jezior! I wykorzystali to właściciele hotelu Przystań Hotel & Spa. Nowoczesna, prosta architektura. Dużo szkła, wielkie okna, naturalne drewno, mnóstwo zieleni o żaglówki na spokojnej wodzie sprawiają, że odpoczywa się tu z poczuciem prawdziwego luksusu. Ale Przystań stworzona została nie tylko po to, by wypoczywać. To miejsce, które idealnie nadaje się na wyjątkową konferencję. Jeśli chcesz zadziwić swoich gości, zabierz ich w miejsce, gdzie czas się zatrzymuje, a natura jest na wyciągniecie ręki, tak samo jak… centrum miasta!

   

  Sale konferencyjne nad jeziorem, konferencje w centrum miasta…

   

  Przystań Hotel & Spa wraz z przylegającą do niego Restauracją Przystań tworzą centrum konferencyjne, w którym znajduje się łącznie 9 wielofunkcyjnych sal, doskonale nadających się na konferencje i szkolenia, jak i na bankiety. Największa sala mierzy 400 mkw. i pomieści jednocześnie 380 osób w ustawieniu teatralnym. Druga pod względem wielkości jest sala restauracyjna o powierzchni 300 mkw. Pozostałe sale mierzą od 200 do 20 mkw., zatem organizatorzy konferencji znajdą tu pomieszczenia idealne na każdą okazję. W wyposażeniu sal jest m.in.: rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, pointer, stolik pod rzutnik, mikrofon bezprzewodowy oraz flipchart. Goście hotelowi mogą korzystać z podziemnego garażu oraz bezpłatnego parkingu.

   

  Dwie restauracje – podwójne możliwości

   

  Kulinarne oblicze Przystani ma dwie twarze. Jedną jest bardzo popularna w Olsztynie restauracja Przystań słynąca z doskonałej polskiej kuchni, a drugą jest restauracja Port specjalizująca się w daniach asian fusion. Restauracja Port codziennie serwuje śniadania, które przygotowywane są z wykorzystaniem regionalnych produktów. Za to w lobby barze można wybierać spośród regionalnych piw, win ze wszystkich stron świata oraz whisky różnych metod produkcji i roczników.

   

  Relaks pisany wielką literą

   

  W Przystani możemy wybierać spośród 126 pokoi. W większości z nich okna wychodzą na jezioro, w wielu z nich jest też taras lub bezpośredni dostęp do jeziora. Wystrój pokoi sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił – stonowane kolory, gustowne dodatki, komfortowe wyposażenie. Ale wypoczynek w hotelu Przystań niejedno ma imię… Znajduje się tu profesjonalna strefa spa & wellness, na którą składają się basen z pięknym widokiem na jezioro, kompleks saun oraz nowoczesna siłownia. Co więcej, w Przystani można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. A żeby poczuć się blisko natury wcale nie trzeba wychodzić z hotelu. Wystarczy… na niego wejść. Na dachu znajduje się klimatyczny ogród!

   

  Otoczenie hotelu daje ogromne możliwości. Żaglówki, plaża, boiska do plażówki, narty biegowe zimą, rowery jak tylko zrobi się cieplej, spacery po lesie… I to wszystko pół godziny na piechotę od Olsztyna – serca jednego z najpiękniejszych regionów w Polsce.