Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
River Style Hotel & SPA

Nowe sale konferencyjne nad morzem

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowe sale konferencyjne nad morzem - River Style Hotel & SPA

  Na początku czerwca 2012 r. znajdujący się w Redzie hotel oddał do dyspozycji gości 86 dwuosobowych pokoi, bar oraz sale konferencyjne. Tym samym zakończony został drugi etap budowy trzygwiazdkowego obiektu.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują przedstawiciele hotelu, planowane na czerwiec otwarcie strefy SPA & wellness zostanie przesunięte na okres jesienno-zimowy. Jedną z dostępnych w niej atrakcji będzie przeszklony basen z dwoma 18 metrowymi torami do pływania i 16 metrowym torem z przeciwprądem. Obok znajdą się sauny - sucha (fińska) i parowa (turecka), miejsce do relaksu z wygodnymi leżakami oraz gabinety zabiegowe.

  Hotelowa restauracja Rzeka Smaków specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej przygotowywanych przez szefa kuchni Artura Szymańskiego – laureata licznych konkursów kulinarnych oraz pierwszej osoby, która otrzymała rekomendację organizacji Slow Food w Polsce. W hotelu mogą być organizowane konferencje oraz spotkania biznesowe. Na zaplecze konferencyjne Hotelu Wasko składają się obecnie 3 sale konferencyjne oraz sala VIP, w której mogą odbywać się mniejsze spotkania. W hotelu znajduje się również duża sala balowa o powierzchni 480 mkw., która może być łączona z barem i restauracją. Łącznie przestrzeń konferencyjna w obiekcie zajmuje 950 mkw. Każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny, bezprzewodowy dostęp do internetu i ma możliwość dostosowania do indywidualnych wymagań organizatorów konferencji. Pierwsza z sal konferencyjnych znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 225 mkw. Sala mieści 180 osób w układzie teatralnym i posiada możliwość podziału na 2 mniejsze sale: o powierzchni 116 mkw. dla 96 osób oraz o powierzchni 74 mkw. z bufetem i miejscami dla 60 osób. Druga sala konferencyjna znajduje się na drugim piętrze budynku, a jej wielkość oraz możliwości podziału są takie same jak w przypadku sali nr 1.

  Dodatkowymi atrakcjami dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń mogą być: wyjazd na 18-dołkowe pole golfowe, wyprawy wędkarskie oraz szkolenia windsurfingu i kitesurfingu. W planach właścicieli hotelu pozostaje również uruchomienie kręgielki oraz sali do gry w squasha.

  Dodatkowych informacji na temat rezerwacji grupowych, organizacji konferencji, szkoleń oraz innych wydarzeń udziela dział marketingu Hotelu Wasko, e-mail: marketing@hotelwasko.pl, tel. 58 736 48 06.

  źródło: www.hotelwasko.pl