Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
River Style Hotel & SPA

Nowy obiekt konferencyjny koło Trójmiasta

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt konferencyjny koło Trójmiasta - River Style Hotel & SPA

  Niedaleko Trójmiasta, tuż przy międzynarodowej trasie E-6 Berlin-Gdańsk oraz trasie na Półwysep Helski, w wyjątkowym zakątku miasta Redy powstał nowy trzygwiazdkowy hotel konferencyjny.
   
  Hotel Wasko oddaje do dyspozycji Gości 86 wyjątkowo komfortowych pokoi dwuosobowych. Obiekt dysponuje trzema przestronnymi salami konferencyjnymi oraz kameralną, w pełni wyposażoną salą VIP przeznaczoną na mniejsze spotkania biznesowe. Łączna powierzchnia przestrzeni konferencyjnej obiektu to 950 mkw. Dwie sale konferencyjne - każda o powierzchni 225 mkw. - mogą zostać dopasowane na potrzeby mniejszych grup poprzez podzielenie na dwie odrębne sale, kolejno na 60 i 96 osób, w ustawieniu teatralnym. Ponadto każda z sal wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, niezależne zaplecze gastronomiczne oraz bezprzewodowy Internet WiFi.

  - Największe wrażenie na naszych Gościach robi zlokalizowana jest na parterze Sala Balowa o powierzchni 480 mkw. i wysokości 4,4 metra. Jej zaletą jest przede wszystkim przestronność, możliwość powiększenia poprzez połączenie z barem i restauracją oraz możliwość bezpośredniego podjazdu pod salę samochodem z możliwością rozładunku, co przydaje się przy organizacji większych konferencji i eventów – mówi Piotr Stefański, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Hotelu Wasko.

  Hotel Wasko wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów biznesowych. Oprócz w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, obiekt oferuje specjalnie skomponowane, dodające energii oraz wzmacniające koncentrację uczestników konferencji przerwy kawowe. W ich skład wchodzą głównie świeże owoce i własne wyroby cukiernicze. Ponadto dostosowując się do oczekiwań Klientów, hotel wprowadził zasadę „skomponuj sam” w przypadku obiadów konferencyjnych. - Klient znając preferencje uczestników konferencji może sam skomponować menu obiadowe składające się z zupy, dania głównego czy deseru z zaproponowanych przez Szefa Kuchni dań - wyjaśnia Piotr Stefański.

  Organizując konferencję w Hotelu Wasko można skorzystać z bogatej oferty atrakcji dodatkowych. Dla amatorów golfa istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu busem na oddalone od hotelu zaledwie o 10 km 18-dołkowe pole golfowe lub gry w kameralnym gronie na jednym z najlepszych w opinii członków PGA symulatorze golfa. Z kolei dla amatorów sportów wodnych istnieje możliwość zorganizowania rejsu luksusowym jachtem po Zatoce Gdańskiej, wyprawy wędkarskiej, szkolenia windsurfingu lub kitesurfingu. Atrakcją jest również spływ rzeką Redą płynącą tuż przy hotelu. Co więcej , bliskość Trójmiasta i Półwyspu Helskiego sprzyja urozmaiceniu pobytu uczestnikom konferencji. Ponadto w sezonie jesienno-zimowym planowane jest otwarcie strefy SPA & Wellness, Centrum Fitness bowling i squash.

  źródło: www.hotelwasko.pl