Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
River Style Hotel & SPA

Pod nowym szyldem jeszcze w 2012 roku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pod nowym szyldem jeszcze w 2012 roku - River Style Hotel & SPA
  Grupa hotelowa Orbis podpisała umowę franczyzy dotyczącą utworzenia pierwszego w Polsce hotelu marki ibis Styles. Znany dotychczas jako Hotel Wasko trzygwiazdkowy obiekt znajduje się w Redzie koło Gdyni.
   
   
   
   
   
   
   
  Jak informują przedstawiciele Orbisu, obiekt zachowa dotychczasowy profil hotelu biznesowo-turystycznego i dzięki międzynarodowej marce znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.
   
  Ibis Styles Gdynia Reda odda do dyspozycji gości 110 nowocześnie urządzonych pokoi, 4 sale konferencyjne o powierzchni 1,1 tys mkw. restaurację i bar. W hotelu znajduje się również duża sala balowa o powierzchni 480 mkw., która może być łączona z barem i restauracją.
   
  źródło: www.ibis.com