Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sand Hotel

Zdrojowa 3, 78-100 Kołobrzeg
www.sandhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Sand Hotel

Marta Kustosz i Nina Onufryk nowymi dyrektorkami hoteli Zdrojowej

Data aktualności: 04-11-2014

 • Marta Kustosz i Nina Onufryk nowymi dyrektorkami hoteli Zdrojowej - Sand Hotel

  W czerwcu br. Zdrojowa Hotels otworzyła dwa nowe hotele: pięciogwiazdkowy obiekt Diune Hotel & Resort w Kołobrzegu oraz hotel Boulevard Ustronie Morskie. Na ich czele stanęły kobiety: Marta Kustosz oraz Nina Onufryk, która zarządza także czterogwiazdkowym hotelem Sand.

  Kim są nowe dyrektorki hoteli Zdrojowej?

  Nina Onufryk zarządza dwoma hotelami Zdrojowej Hotels, które podobnie jak Diune Hotel & Resort położone są nad Bałtykiem. Pod jej skrzydłami jest czterogwiazdkowy Sand Hotel w Kołobrzegu oraz hotel Boulevard Ustronie Morskie. Nina Onufryk ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wcześniej zajmowała się marketingiem, następnie przeszła całą ścieżkę kariery w biurze turystycznym, a ostatnio kierowała hotelami wellness. Swój czas wolny przeznacza na lekturę, wysiłek fizyczny i… psy. Dużo czyta, żegluje i podróżuje.

  Marta Kustosz  ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i w tym właśnie mieście przez ostatnie lata pracowała jako menager hotelu biznesowego, jednego z najlepiej ocenianych. Wcześniej zajmowała się rynkiem konferencyjnym pracując w sieci Accor oraz brała udział w tworzeniu w strategii marketingowej i polityki cenowej dla hoteli biznesowych. Jest kobietą bardzo aktywną – biega w maratonach i półmaratonach, chodzi po górach i prowadzi zdrowy styl życia, do czego zachęca prowadząc na ten temat stronę internetową. 

   

  Sale konferencyjne w Kołobrzegu

   

  Czterogwiazdkowy Sand Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi. Największa z nich umożliwia zorganizowanie konferencji dla 100 osób w ustawieniu kinowym. Dwie pozostałe to sale wielofunkcyjne, które pomieszczą w ustawieniu kinowym 50 i 30 osób. Każda z sal wyposażona jest w nowoczesny sprzęt multimedialny niezbędny do organizacji konferencji. Hotel położony jest zarówno rzut kamieniem od plaży, jak i bardzo blisko kołobrzeskiej starówki. Goście mogą wybierać spośród apartamentów, które mierzą od 25 do 105 mkw. i składają się nawet z czterech pokoi. Ponadto w hotelu znajduje się restauracja Sandacz (serwująca kuchnię fusion), Sand klub, spa oraz strefa fitness.


   


  Natomiast Diune Hotel & Resort (zobacz obiekt) zlokalizowany jest w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, a od plaży dzieli go zaledwie 20 metrów. To nowoczesny pięciokondygnacyjny obiekt, którego styl zbliżony jest do art deco. Obecnie znajduje się w nim jedna sala konferencyjna, która może pomieścić w ustawieniu kinowym ok.100 osób. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja oraz kawiarnia, mieszczące ok. 70 – 80 osób, w których także można zorganizować spotkanie biznesowe. Obiekt wciąż jest w rozbudowie – jego ukończenie planowane jest na czerwiec 2015 roku. Wówczas do dyspozycji gości zostaną oddane kolejne sale konferencyjne oraz spa i wellness.

   


  W sprawie organizacji konferencji lub spotkania biznesowego w hotelach Zdrojowej należy kontaktować się z Magdaleną Żelech, kierownikiem sprzedaży konferencji - tel.: 601 837 401, e-mail: .