Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Wrocław Old Town

Św. Mikołaja 67, 50-127 Wrocław
www.sofitel-wroclaw.com

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sofitel Wrocław Old Town

Pięciogwiazdkowy Sofitel we Wrocławiu ma nowego wicedyrektora

Data aktualności: 10-05-2016

 • Pięciogwiazdkowy Sofitel we Wrocławiu ma nowego wicedyrektora - Sofitel Wrocław Old Town

  Stanowisko zastępcy dyrektora generalnego w hotelu Sofitel Wrocław Old Town objął Andrzej Kleeberg, specjalista z 14-letnim doświadczeniem hotelarskim. Będzie on zarządzał i koordynował funkcjonowanie wrocławskiego pięciogwiazdkowca należącego do sieci Accor.


   

  Andrzej Kleeberg z branżą hotelarską związany jest od niemal 14 lat. W tym czasie przez 5 lat pracował za granicą, m.in. w niewielkim prywatnym szkockim hotelu położonym nad słynnym jeziorem Loch Ness – tam zaczynał swoją karierę w branży turystycznej. Z francuską siecią Accor związany jest od ponad 8 lat. Na początku pracował w hotelu Ibis Poznań Centrum, następnie przeniósł się z powrotem do Szkocji, gdzie podjął pracę w Novotelu Edinburgh Centre. Po kilku latach Andrzej Kleeberg wrócił do Polski i rozpoczął współpracę z poznańskim Novotelem. Kolejnym miejscem jego pracy był popularny Sofitel Grand Sopot, a obecnie objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego pięciogwiazdkowego hotelu Sofitel Wrocław Old Town.

   

  Obiekt to ważny punkt na konferencyjnej mapie miasta. Nowoczesny i elegancki pięciogwiazdkowiec znajduje się na wrocławskiej starówce. Oferuje 12 sal, które pomieszczą od 10 do 300 osób. Ekskluzywny hotel dysponuje niemal 400 miejscami noclegowymi w ponad 200 pokojach. Ponadto znajdują się w nim: restauracja, bar, parking na 300 aut, garaż podziemny, siłownia oraz sauna.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: