Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Wrocław Old Town

Św. Mikołaja 67, 50-127 Wrocław
www.sofitel-wroclaw.com

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sofitel Wrocław Old Town

Anna Wierus nową zastępczynią dyrektora we wrocławskim Sofitelu

Data aktualności: 15-07-2015

 • Anna Wierus nową zastępczynią dyrektora we wrocławskim Sofitelu - Sofitel Wrocław Old Town

  Sofitel Wrocław Old Town ma nową zastępczynię dyrektora generalnego. Została nią Anna Wierus, specjalistka z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim.


  Wrocławski Sofitel położony w centrum miasta, na starówce, zmienia kadrę na najwyższych szczeblach. Hotel ma nową zastępczynię dyrektora generalnego – Annę Wierus, która w branży hotelarskiej pracuje niemal 14 lat, a jej głównymi zadaniami będzie zarządzanie obiektem i koordynacja pracy działów operacyjnych.


  Anna Wierus, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, wcześniej pracowała w sieci Hilton zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zaczynała od hotelu Dorint, czyli tego samego wrocławskiego Sofitelu, w którym dziś jest zastępcą dyrektora, z tym, że 14 lat temu obiekt ten nie należał jeszcze do sieci Sofitel. - Hotelarstwo to dla mnie przede wszystkim pasja, ponieważ z wykształcenia jestem pedagogiem stosunków międzyludzkich. Zawsze udaje mi się stworzyć doskonały zespół ludzi, którzy ambitnie i z pasją podchodzą do swojej pracy. – mówi o swojej pracy Anna Wierus.


  Sofitel Wrocław Old Town należy do prestiżowej marki sieci hotelowej Accor i jednej z najbardziej ekskluzywnych na rynku międzynarodowym. Do sieci Sofitel należy 126 hoteli w 40 krajach świata. W Polsce hotelami tej marki zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym. Wrocławski Sofitel na Starym Mieście dysponuje 12 salami konferencyjnymi o zróżnicowanej powierzchni – pomieszczą one od 10 do 300 osób. Jego baza noclegowa to niemal 400 miejsc w 205 pokojach.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: