Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
www.sgtir.edu.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji współorganizatorem Meetings Week Poland

Data aktualności: 07-08-2014

 • Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji współorganizatorem Meetings Week Poland - Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji
  W dniach 16-20 marca 2015 r. w Warszawie odbędzie się trzecia edycja ogólnopolskiego tygodnia spotkań pod nazwą Meetings Week Poland. Jednym z jego współorganizatorów będzie Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie.

  Druga edycja Meetings Week Poland, ktora odbyła się w marcu 2014 r., zgromadziła blisko tysiąc przedstawicieli turystyki biznesowej. Podczas wystąpień prelegenci podkreślali funkcję nowych technologii i ich zastosowania w organizacji różnego rodzaju wydarzeń, akcentując jednocześnie wagę komunikacji bezpośredniej. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania różnorodności narzędzi, jakie branża spotkań dostarcza klientom, oraz obszarów, w jakich realizuje biznesowe cele zleceniodawców.
   
  Studenci dla przemysłu spotkań
   
  Tak jak poprzednim razem, tak i w 2015 roku w organizację Meetings Week Poland włączą się studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. Przygotują oni X Studencką Konferencję Naukową IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw – dla studentów z całej Polski, zainteresowanych rozwijaniem kariery w przemyśle spotkań. - Skoncentrujemy się na najbardziej aktualnych zagadnieniach i wyzwaniach stojących przed przemysłem spotkań – zapowiada dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. - Do wygłoszenia prelekcji zaprosimy polskich i międzynarodowych ekspertów. Omówione zostaną tematy związane z generacją Y, przyszłością hotelarstwa czy współpracą międzynarodową - dodaje.
   
  W ramach wydarzenia studenci warszawskiej uczelni zorganizują akcję „Książka oddana – radość przekazana”, w ramach której każdy z uczestników Meetings Week Poland będzie mógł przekazać książki dla rodzinnych domów dziecka Towarzystwa Nasz Dom.