Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
www.sgtir.edu.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Orbis wspiera studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji

Data aktualności: 18-08-2014

 • Orbis wspiera studentów Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji - Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji
  Największa grupa hotelowa w Polsce będzie partnerem merytorycznym w kształceniu na kierunku turystyka i rekreacja, na specjalności z zakresu organizacji i zarządzania w hotelarstwie i gastronomii, w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji. Najlepsi studenci mają szansę na zatrudnienie w hotelach Grupy.

  - Współpraca z Orbisem będzie się opierała na obopólnych korzyściach. Studenci zyskają dostęp do praktyk i staży, dzięki czemu będą mogli poznać pracę w branży hotelarskiej - mówi dr Krzysztof Celuch, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji. - Orbis natomiast będzie mógł wyłonić młode talenty i zyska w ten sposób rzetelnie wyszkolonych pracowników - podkreśla.
   
  Praktyka i doświadczenie
   
  Studenci Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji będą uczyli się od najlepszych specjalistów praktyków w dziedzinie hotelarstwa. Orbis będzie miał decydujący wpływ na przedmioty nauczane w ramach zajęć i stworzy oddzielne moduły szkoleniowe. Ich tematyka będzie poświęcona zarządzaniu hotelami, organizacji pracy pięter, recepcji czy działu sprzedaży i marketingu. Grupa hotelowa będzie również patronować hotelarskim kołom naukowym w SGTiR, a studenci będą zapraszani do prowadzenia badań naukowych, rynkowych i marketingowych, realizowanych na potrzeby Grupy Hotelowej Orbis. - Ta współpraca idealnie wpasowuje się w trendy panujące na międzynarodowym rynku pracy, gdzie duże firmy i przedsiębiorstwa kształcą swoje kadry już w trakcie studiów - dodaje Krzysztof Celuch. 
   
  Stawiają na młodych
   
  - Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, ,dostrzegamy sens i potrzebę wspierania kształcenia młodzieży na kierunkach hotelarskich w Polsce - przyznaje Ireneusz Węgłowski, Wiceprezes Zarządu Orbis SA. - Nasza branża, która dynamicznie się rozwija i profesjonalizuje, potrzebuje ich energii, otwartości i pasji. Grupa Hotelowa Orbis, jako lider rynku usług hotelarskich w tej części Europy jest gotowa dzielić się wiedzą o nowoczesnych systemach zarządzania sieciami hotelowymi i praktycznym doświadczeniem we wszystkich sferach działalności hotelu. Stawiamy na tworzenie nowych zawodów hotelarskich, aby przygotować się do sprostania przyszłym wyzwaniom w naszej branży - zaznacza.