Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Stokłosy 3, 02-787 Warszawa
www.sgtir.edu.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Kolejna odsłona Future Leaders Forum na warszawskim Stadionie Narodowym

Data aktualności: 27-02-2015

 • Kolejna odsłona Future Leaders Forum na warszawskim Stadionie Narodowym - Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

  Dziesiąta edycja studenckiej konferencji Future Leaders Forum Warsaw odbędzie się 20 marca na terenie Stadionu Narodowego w ramach zbliżającego się wielkimi krokami Meetings Week Poland 2015.

   

  Future Leaders Forum Meetings Week Poland konferencja MICE 2015Konferencja przeznaczona jest dla studentów, którzy swoją przyszłość łączą z rynkiem eventowym. Podczas spotkania uczestnicy zastanowią się nad możliwościami, jakie daje praca w branży spotkań i perspektywami rozwoju w sektorze MICE. Będą mieli także okazję poznać branżę od środka, a także brać udział w warsztatach z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. W ramach konferencji odbędą się m.in. sesje tematyczne dotyczące networkingu i predyspozycji liderskich, a także zajęcia w grupach pod okiem profesjonalistów z przemysłu spotkań. Podczas kongresu Future Leaders Forum odbędzie się także organizowany przy wsparciu sieci hoteli Marriott konkurs IMEX Univeristy Challenge, którego uczestnicy będą mieli za zadanie wykazać się kreatywnością w planowaniu działań. Półfinaliści będą mieli okazję uczestniczyć w największych targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie, zaś zwycięzca weźmie udział w konferencji MPI World Educational Congress.

   

  Wydarzenie odbędzie na terenie Centrum Konferencyjnego Stadionu Narodowego w stolicy podczas trzeciej edycji Meetings Week Poland trwającego od 16 do 20 marca. Wstęp na Future Leaders Forum jest bezpłatny, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy program i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie. Zapisy potrwają do 6 marca 2015 r.

   

  Organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie tworząca wraz z Akademią Finansów i Biznesu Vistula oraz Wyższą Szkołą Handlową grupę uczelni Vistula.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: