Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.termywarminskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie szukają operatora

Data aktualności: 18-08-2014

 • Termy Warmińskie szukają operatora - Termy Warmińskie
  Starostwo powiatowe w Lidzbarku Warmińskim w partnerstwie z miastem Lidzbark Warmiński poszukuje partnera do prowadzenia Term Warmińskich. Obiekt, w którym znajdzie się nowoczesne centrum konferencyjne, ma zostać otwarty na przełomie 2014 i 2015 r.
   
  Budowa Term Warmińskich ma zakończyć się na przełomie sierpnia i września 2014 r. Podmiot, któremu zostanie udzielona koncesja na prowadzenie kompleksu, ma być znany jesienią 2014 r. Otwarcie obiektu ma nastąpić kilka miesięcy później. Przewidywane przychody operatora Term w ciągu 10 lat mają wynieść 88 mln złotych.
   
  W skład kompleksu o łącznej powierzchni 1,6 tys. mkw. wejdą m.in. baseny wewnętrzne i zewnętrzne z wodą termalną o temperaturze od 27 do 35 stopni, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 600 mkw., 33 domki wypoczynkowe, 200 pokoi dla gości, restauracja, sala klubowa, kręgielnia, dyskoteka, park linowy, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe, boiska sportowe, teren do gry w paintballa, skatepark, strzelnica golfowa, plac zabaw dla dzieci, lodowisko, łowiska dla wędkarzy oraz parkingi dla samochodów i autobusów.
   
  Całkowity koszt inwestycji to ok. 96 mln złotych, z czego dwie trzecie stanowi dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia-Mazury na lata 2007-2013.