Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.termywarminskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie znów mają opóźnienie w budowie

Data aktualności: 12-09-2014

 • Termy Warmińskie znów mają opóźnienie w budowie - Termy Warmińskie
  Nowoczesny kompleks rekreacyjny z zapleczem konferencyjnym w Lidzbarku Warmińskim miał zostać otwarty na przełomie 2014 i 2015 r. Tymczasem inwestor ma problem ze znalezieniem firm, które dokończą inwestycję i poprowadzą obiekt.
   
  W sierpniu 2014 r. dotychczasowy wykonawca prac budowlanych ogłosił upadłość i wypowiedział starostwu w Lidzbarku Warmińskim umowę na dalszą realizację inwestycji. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie przetarg, w którym wyłoniona zostanie firma, która dokończy budowę Term Warmińskich. W dalszym ciągu poszukiwany jest też partner prywatny do prowadzenia obiektu.
   
  Termy Warmińskie to jedna z największych inwestycji na Warmii i Mazurach. Złożą się na nią: kompleks basenów z wodą termalną, centrum konferencyjne o powierzchni ponad 600 mkw., 33 domki wypoczynkowe, 200 pokoi dla gości, restauracja, sala klubowa, kręgielnia, dyskoteka, park linowy, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe, boiska sportowe, teren do gry w paintball, skatepark, strzelnica golfowa, plac zabaw dla dzieci, lodowisko, łowiska dla wędkarzy oraz parkingi dla samochodów i autobusów. Kompleks będzie miał 1,6 tys. mkw. powierzchni. Koszt jego budowy to 96 mln złotych, z czego 66 mln stanowi dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury 2007-2013.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: