Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.termywarminskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Termy Warmińskie

Data oddania Term Warmińskich do użytku wciąż nieznana

Data aktualności: 20-01-2015

 • Data oddania Term Warmińskich do użytku wciąż nieznana - Termy Warmińskie

  Kompleks basenowo-hotelowy Termy Warmińskie, czyli jedno z największych przedsięwzięć realizowanych na terenie Warmii i Mazur w przeciągu kilku ostatnich lat, poczeka na pierwszych klientów co najmniej kilka miesięcy. 

   

  Powstający w Lidzbarku Warmińskim nowoczesny obiekt składający się m.in. z kilkunastu budynków basenowych, obszernej części hotelowej, centrum konferencyjnego, a także boisk, parków i kąpielisk, wciąż czeka na ostatnie prace wykończeniowe. Mimo że lidzbarskiemu starostwu udało się znaleźć wykonawców robót sanitarno-basenowych, to jednak cały czas brakuje firmy, która podjęłaby się prac związanych z instalacją elektryczną. Starostwo musi zatem ogłosić kolejny przetarg, którego sfinalizowanie jest warunkiem rozpoczęcia poszukiwania wykonawców, którzy zajęliby się wyposażeniem obiektu, a także wyłonienia dzierżawcy. Wstępnie mówi się o zakończeniu robót w maju 2015, jednak ostateczna data oddania kompleksu do użytku nie jest jeszcze znana.

   

  Centrum konferencyjne w krainie tysiąca jezior


  Oprócz zasilanych wodą termalną basenów, zespołu saun, strefy wellness i spa oraz licznych obiektów sportowo-rekreacyjnych, na terenie term znajdzie się również „wioska wakacyjna” składająca się z trzydziestu trzech 4- i 8-osobowych domków mieszczących razem 196 osób oraz obszerne zaplecze konferencyjne. Przeszklone centrum w kształcie walca o łącznej powierzchni 643 mkw., ma się z składać z trzech kondygnacji, w tym piętra z trzema salami konferencyjnymi, znajdującą się na parterze restauracją oraz piwnicę wyposażoną w salę klubowa, kręgielnię oraz pomieszczenia techniczne. Do użytku gości oddany ma być także parking obejmujący 153 miejsca postojowe dla samochodów osobowych oraz 4 dla autokarów. 

   

  Budowa Term Warmińskich częściowa finansowana jest przez Unię Europejską – szacuje się, że inwestycja pochłonie aż 96 milionów złotych, z czego 66 milionów pochodzi ze środków unijnych.

   

   

      

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: