Już w styczniu 2014 r. w Warszawie zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. W położonym nieopodal Galerii Mokotów, Torów Wyścigów Konnych i Parku Wodnego obiekcie znajdzie się 15 sal konferencyjnych gotowych pomieścić ponad 400 osób.

Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 klimatyzowanych pokoi, w tym 10 tzw. Genuine Apartments Spa, gdzie podobnie jak w luksusowych londyńskich hotelach goście będą mieli możliwość skorzystania ze spa bez konieczności wychodzenia z apartamentu.

Konferencje w Warszawie na 400 osób

W Warsaw Plaza Hotel organizatorzy szkoleń i konferencji będą mieli  do dyspozycji centrum konferencyjne, składające się z 15 sal. Z myślą o organizatorach kameralnych spotkań np. zarządu, rad nadzorczych, mniejszych imprez firmowych przygotowano salony konferencyjne, połączone z dwoma apartamentami. Łącznie hotel będzie w stanie zorganizować konferencje dla 430 osób. 

Na wystawne bankiety i kameralne imprezy

Hotelowa Restauracja Moments będzie serwowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz kulinarne ciekawostki z tak egzotycznych miejsc świata jak Indie czy Tajlandia. W lokalu będzie można organizować bankiety zasiadane i przyjęcia dla 350 - 400 osób oraz bankiety na stojąco z udziałem 600 gości. Obok lokalu znajdą się również cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy z udziałem do 30 osób. Z kolei na terenie przylegającym do hotelu będąmogły odbywać się firmowe pikniki, grille i imprezy integracyjne z udziałem do 250 osób.

W ofercie Warsaw Plaza Hotel znajdą się również: wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań będą mieli równiez do swojej dyspozycji parking z 40. bezpłatnymi miejscami parkingowymi tuż przy hotelu oraz 130 miejscami w hotelowym garażu.