Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa
http://www.warsawplazahotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Warsaw Plaza Hotel

Warsaw Plaza Hotel już na ukończeniu

Data aktualności: 21-11-2013

 • Warsaw Plaza Hotel już na ukończeniu - Warsaw Plaza Hotel
  Już w styczniu 2014 r. w Warszawie zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. W położonym nieopodal Galerii Mokotów, Torów Wyścigów Konnych i Parku Wodnego obiekcie znajdzie się 15 sal konferencyjnych gotowych pomieścić ponad 400 osób.
   
  Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 klimatyzowanych pokoi, w tym 10 tzw. Genuine Apartments Spa, gdzie podobnie jak w luksusowych londyńskich hotelach goście będą mieli możliwość skorzystania ze spa bez konieczności wychodzenia z apartamentu.
   
  Konferencje w Warszawie na 400 osób
   
  W Warsaw Plaza Hotel organizatorzy szkoleń i konferencji będą mieli  do dyspozycji centrum konferencyjne, składające się z 15 sal. Z myślą o organizatorach kameralnych spotkań np. zarządu, rad nadzorczych, mniejszych imprez firmowych przygotowano salony konferencyjne, połączone z dwoma apartamentami. Łącznie hotel będzie w stanie zorganizować konferencje dla 430 osób. 
   
  Na wystawne bankiety i kameralne imprezy
   
  Hotelowa Restauracja Moments będzie serwowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz kulinarne ciekawostki z tak egzotycznych miejsc świata jak Indie czy Tajlandia. W lokalu będzie można organizować bankiety zasiadane i przyjęcia dla 350 - 400 osób oraz bankiety na stojąco z udziałem 600 gości. Obok lokalu znajdą się również cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy z udziałem do 30 osób. Z kolei na terenie przylegającym do hotelu będąmogły odbywać się firmowe pikniki, grille i imprezy integracyjne z udziałem do 250 osób.
   
  W ofercie Warsaw Plaza Hotel znajdą się również: wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. uczestnicy odbywających się w obiekcie spotkań będą mieli równiez do swojej dyspozycji parking z 40. bezpłatnymi miejscami parkingowymi tuż przy hotelu oraz 130 miejscami w hotelowym garażu.
   

Oferty specjalne