Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Ursynowie zostanie otwarty w marcu 2014 roku. Powodem opóźnienia obiektu, który miał być oddany do użytku w styczniu są przedłużające się prace wykończeniowe.

Znajdujący się w sąsiedztwie kompleksu biznesowego Poleczki Business Park, na tyłach Toru Wyścigów Konnych obiekt odda do dyspozycji organizatorów spotkań 15 sal konferencyjnych, mogących pomieścić 500 osób oraz przestrzeń do organizacji imprez plenerowych z udziałem do 250 osób.

Międzynarodowa kuchnia i spa w apartamentach

Funkcjonująca w hotelu Restauracja Moments będzie oferowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz innych części świata. Lokal będzie w stanie obsłużyć do 400 gości, a w przypadku bankietu stojącego nawet 600. Obok restauracji znajdą się cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy. Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 pokoi, w tym 10 apartamentów. W części z nich - tzw. Genuine Apartments SPA - będzie istniała możliwość skorzystania ze SPA. W dwóch apartamentach pojawią się również salony konferencyjne.

Atrakcje i udogodnienia 

Atutem Warsaw Plaza Hotel ma być rozbudowane zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe. W obiekcie znajdą się wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. Hotel będzie dysponować 40 bezpłatnymi miejscami parkingowymi przy hotelu i 130 miejscami w hotelowym garażu.