Czterogwiazdkowy warszawski hotel nie otworzy się w marcu, jak wcześniej zapowiadano, a dopiero w maju 2014 roku.

Z informacji, które otrzymaliśmy od inwestora, wynika, że Warsaw Plaza Hotel miałby zostać otwarty w pierwszych dniach maja.

Zorganizuj konferencje na Ursynowie

Na zaplecze konferencyjne Warsaw Plaza Hotel złoży się 15 sal konferencyjnych. Pomieszczą one 500 uczestników konferencji. Na otaczającym hotel terenie będzie mozna organizować imprezy plenerowe z z udziałem do 250 osób. W budynku znajdą się zaś cztery sale VIP, przeznaczone do bardziej kameralnych wydarzeń. O catering podczas organizowanych w obiekcie imprez zadba Restauracja Moments, serwująca dania kuchni międzynarodowej. W lokalu będzie można organizować bankiety z udziałem nawet 600 osób. 

Wyjątkowe spa w apartamentach

Warsaw Plaza Hotel odda do dyspozycji gości 159 pokoi, w tym 10 apartamentów. Część z nich, funkcjonująca pod nazwą Genuine Apartments SPA, będzie posiadało własne SPA, w dwóch apartamentach znajdą się również salony konferencyjne. Wśród licznych atrakcji, jakie hotel zaoferuje gościom, należy wymienić salon gier. Osoby zmotoryzowane będą miały do dyspozycji 40 miejsc parkingowych przy hotelu i 130 w hotelowym garażu, a wielbiciele dwóch kółek będą mogli skorzystać z wypożyczalni rowerów.