Czterogwiazdkowy hotel w Warszawie organizuje konferencje w dziewięciu przeznaczonych do tego celu salach konferencyjnych i gwarantuje ich uczestnikom obsługę na najwyższym poziomie. W obiekcie znajdują się również pierwsze w Polsce apartamenty Genuine Apartments SPA, których goście mają możliwość skorzystania z usług SPA bez wychodzenia z pokoju.

Na zaplecze noclegowe nowego warszawskiego hotelu na konferencje składa się 159 pokoi oraz 10 apartamentów, z których 4 to największe apartamenty hotelowe w Warszawie. Jednym z atutów Warsaw Plaza Hotel jest nowoczesne wyposażenie pokoi, m.in. w funkcjonalne meble, dostosowane do potrzeb osób pracujących na laptopach. Zamontowana w pokojach klimatyzacja w pokojach posiada opcję nawilżania, natomiast duże i przestronne okna czynią cały budynek jasnym i bogatym w światło słoneczne.

Konferencje na ponad 400 osób

Organizatorzy szkoleń, konferencji i warsztatów mają w Warsaw Plaza Hotel do dyspozycji nowoczesne centrum konferencyjne, w którym mogą być organizowane konferencje z udziałem do 430 osób. Na zaplecze konferencyjne obiektu składa się 9 pomieszczeń przedzielonych mobilnymi ścianami. Wszystkie sale konferencyjne posiadają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w najnowocześniejszy system audiowizualny oraz ekrany multimedialne. W przypadku grup liczących sobie ponad 430 osób istnieje możliwość przeprowadzenia prezentacji na kilku multimedialnych ekranach jednocześnie. Na kameralne spotkania np. zarządu, rad nadzorczych, jak również mniejszych imprez firmowych Warsaw Plaza Hotel oferuje dwa salony konferencyjne, z których każdy jest połączony z dwoma apartamentami. 

Restauracja na każdą okazję

Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, jego otoczenie sprzyja organizacji imprez z udziałem nawet do 1500 osób, przy czym eventy te w żaden sposób nie zakłócają spokoju sąsiadów. Na terenie przylegającym do hotelu mogą być organizowane firmowe pikniki, grille oraz imprezy integracyjne z udziałem do 250 osób. Z kolei hotelowa Restauracja Moments zaprasza uczestników konferencji na kulinarną podróż po smakach świata. W restauracji mogą być organizowane bankiety zasiadane, przyjęcia z udziałem od 350 do 400 osób oraz bankiety na stojąco z udziałem nawet 600 osób. Ponadto lokal dysponuje czterema specjalnymi salami VIP, stworzonymi z myślą o organizacji kameralnych spotkań oraz przyjęć okolicznościowych. Każda z tych sal może maksymalnie pomieścić do 30 osób. Na co dzień szef kuchni restauracji Moments serwuje popularne dania europejskie (włoskie, francuskie, polskie) oraz kulinarne ciekawostki z tak egzotycznych zakątków świata  jak Indie czy Tajlandia. W weekendy specjalnością lokalu jest brunch, podczas którego gościom restauracji towarzyszy muzyka na żywo. Na kawę lub drinka zaprasza zaś hotelowy bar One Only.

Pozostałe udogodnienia

Jednym z atutów Warsaw Plaza Hotel są pierwsze w Polsce i wprowadzone na wzór luksusowych londyńskich hoteli Genuine Apartments SPA. Ich goście mają możliwość skorzystania z usług SPA bezpośrednio w swoim apartamencie. Na terenie hotelu funkcjonuje również bezpłatny dostęp do internetu. Ponadto obiekt posiada wypożyczalnię rowerów, salon gier, salę zabaw dla dzieci oraz miejsce do gry w bilarda. Hotel dysponuje 40 bezpłatnymi miejscami parkingowymi tuż przy hotelu oraz 130 miejscami w hotelowym garażu, Atutem hotelu jest również jego lokalizacja – mieści się on w pobliżu Galerii Mokotów, Toru Wyścigów Konnych oraz Parku Wodnego.