Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Topacz

Ślęza ul. Główna 12, 55-040 Ślęza
http://www.zamektopacz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Gizicka Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu 783 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Topacz

Zamek Topacz powiększył Salę Balową i planuje nowe sale konferencyjne

Data aktualności: 11-06-2014

 • Zamek Topacz powiększył Salę Balową i planuje nowe sale konferencyjne - Zamek Topacz
  Wiosną 2014 r. Sala Balowa w Zamku Topacz została znacząco rozbudowana. To jednak nie koniec inwestycji - już niebawem w obiekcie pod Wrocławiem pojawią się dwie nowe sale konferencyjne.

  Obecnie Sala Balowa Zamku Topacz ma powierzchnię 615 mkw. i antresolę o powierzchni 126 mkw. Tymczasem na terenie kompleksu nadal trwają prace remontowe. Po ich zakończeniu w hotelu pojawią się dwie nowe sale konferencyjne, restauracja z tarasem, strefa spa & wellness z basenem i 12 apartamentów. Prace mają zakończyć się w maju 2015 roku.
   
  Zorganizuj konferencje w zamku pod Wrocławiem
   
  Zamek Topacz dysponuje czterema salami konferencyjnymi i bankietowymi o powierzchni od 130 do 615 mkw. W pomieszczeniach można organizować konferencje, sympozja i bankiety z udziałem do 400 uczestników. Otaczające Zamek tereny rekreacyjne o łącznej powierzchni 50 ha są dostosowane do organizacji imprez plenerowych i pikników.
   
  Obiekt posiada 110 miejsc noclegowych w 54 pokojach znajdujących się w trzech budynkach mieszkalnych. Budynek Rządcówki oferuje 16 pokoi urządzonych w stylu nawiązującym do toskańskich klasycznych domostw, w budynku Spichlerza znajduje się 10 pokoi urządzonych w klimacie nawiązującym do stylu Prowansji, a budynek Oficyny to 14 pokoi zaprojektowanych w stylu klasycystycznym. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu i posiadają wygodne miejsce do pracy.
   
  Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dla uczestników odbywających się w Zamku spotkań przygotowano dwa bezpłatne, ogrodzone i monitorowane parkingi - jeden na 30, a drugi na ponad 100 samochodów. Na terenie obiektu znajdują się także: Muzeum Motoryzacji, teren rekreacyjny ze stawem, pomostami i piaszczystą plażą, ścieżki rowerowe i rolkowe, cztery korty tenisowe, trasy kajakowe oraz zaplecze golfowe.