Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Topacz

Ślęza ul. Główna 12, 55-040 Ślęza
http://www.zamektopacz.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Gizicka Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu 783 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Zamek Topacz

Nowa sala konferencyjna w Zamku Topacz pod Wrocławiem zimą tego roku

Data aktualności: 04-05-2015

 • Nowa sala konferencyjna w Zamku Topacz pod Wrocławiem zimą tego roku - Zamek Topacz

  W ostatnim kwartale 2015 roku zakończy się rewitalizacja Zamku Topacz pod Wrocławiem. Dotąd czterogwiazdkowy obiekt, podwyższy swój standard do pięciu gwiazdek i zaoferuje dodatkową salę konferencyjną, pokoje oraz butikowe spa.

   

  Zamek Topacz zlokalizowany jest w miejscowości Ślęza, tylko 20 min od centrum stolicy Dolnego Śląska i lotniska Copernicus oraz jedynie 2 km od autostrady A4. To historyczna atrakcja regionu, a zarazem miejsce przeznaczone do organizacji konferencji, spotkań biznesowych, wyjazdów integracyjnych oraz przyjęć i bankietów.

   

  Konferencje pod Wrocławiem


  W Zamku znajduje się czterogwiazdkowy hotel, w którym trwa remont. Obiekt zostanie przede wszystkim powiększony o 10 dodatkowych pokoi oraz salę konferencyjną o powierzchni 74. mkw. z kominkiem oraz indywidualnym tarasem. Rewitalizacja obejmuje również okoliczne tereny rekreacyjne o łącznej powierzchni 50 ha. Zostaną one dostosowane do organizacji masowych imprez plenerowych i pikników. Zmieni się również restauracja hotelowa – będzie w niej przeszklone patio z widokiem na park oraz staw, a także szklana ściana umożliwiająca obserwację pracy kuchni. Co więcej, standard hotelu zostanie podniesiony do pięciu gwiazdek.

  Obecnie Zamek Topacz oferuje 4 sale konferencyjne i bankietowe mierzące od 130. mkw. do 650. mkw., w których mogą odbywać się konferencje do 400 osób. Przy hotelu znajdują się dwa bezpłatne parkingi – jeden dla 30., drugi dla 80. aut. Dotąd w hotelu znajdowało się 45 pokoi w zróżnicowanym standardzie. Planowane zakończenie prac remontowych jest na ostatni kwartał br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: