Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GCB jedzie na Targi Turystyki Biznesowej Confex (Londyn)

21.02.2011

W dn. 1-3 marca br. Gdańsk Convention Bureau będzie po raz kolejny promowało Gdańsk i Region Pomorski na międzynarodowych targach turystyki biznesowej w Londynie - CONFEX.

 

Targi CONFEX są organizowane od ponad 20 lat i są największymi targami z dziedziny turystyki biznesowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Adresatami CONFEX-u są: profesjonalni organizatorzy kongresów, obiekty konferencyjne, miejskie i narodowe organizacje turystyczne, przewoźnicy, hotelarze, organizatorzy imprez motywacyjnych.  Liczba 1000 wystawców zgłosiła się do udziału w tegorocznych targach.

Na wspólnym stoisku z GCB będzie obecne Miasto Sopot oraz członek GOT/GCB Międzynarodowe Targi Gdańskie. - W tym roku zdecydowaliśmy się na zagospodarowanie wspólnej przestrzeni wystawienniczej wraz z Krakowem i ich partnerami biznesowymi - mówi Adriana Kluczyńska z GCB. Dało nam to możliwość wynegocjowania specjalnych cen i ciekawej aranżacji większej powierzchni dodaje P. Kluczyńska. 

Działania promocyjne GCB przynoszą wymierne efekty. Co roku wzrasta ilość zapytań spływających do biura, a Gdańsk i Region Pomorski stają się również coraz bardziej popularną  w Polsce i na świecie destynacją konferencyjną.
 

GCB zaprasza na stoisko P 212b.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne