Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GCB jedzie na Targi Turystyki Biznesowej Confex (Londyn)

21.02.2011

W dn. 1-3 marca br. Gdańsk Convention Bureau będzie po raz kolejny promowało Gdańsk i Region Pomorski na międzynarodowych targach turystyki biznesowej w Londynie - CONFEX.

 

Targi CONFEX są organizowane od ponad 20 lat i są największymi targami z dziedziny turystyki biznesowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Adresatami CONFEX-u są: profesjonalni organizatorzy kongresów, obiekty konferencyjne, miejskie i narodowe organizacje turystyczne, przewoźnicy, hotelarze, organizatorzy imprez motywacyjnych.  Liczba 1000 wystawców zgłosiła się do udziału w tegorocznych targach.

Na wspólnym stoisku z GCB będzie obecne Miasto Sopot oraz członek GOT/GCB Międzynarodowe Targi Gdańskie. - W tym roku zdecydowaliśmy się na zagospodarowanie wspólnej przestrzeni wystawienniczej wraz z Krakowem i ich partnerami biznesowymi - mówi Adriana Kluczyńska z GCB. Dało nam to możliwość wynegocjowania specjalnych cen i ciekawej aranżacji większej powierzchni dodaje P. Kluczyńska. 

Działania promocyjne GCB przynoszą wymierne efekty. Co roku wzrasta ilość zapytań spływających do biura, a Gdańsk i Region Pomorski stają się również coraz bardziej popularną  w Polsce i na świecie destynacją konferencyjną.
 

GCB zaprasza na stoisko P 212b.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne