Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sprawdź jakie sale konferencyjne i inne udogodnienia zaoferuje Pałac Jugowice

21.02.2011

Hotel Pałac Jugowice powstaje w niewielkiej acz malowniczej miejscowości Jugowice, zlokalizowanej u podnóża Gór Sowich, w województwie dolnośląskim.

 

 

Nowy czterogwiazdkowiec pierwszych gości przyjąć ma 1 lipca 2011 roku.

Hotel Pałac Jugowice powstaje w starym budynku, który zostanie odrestaurowany i rozbudowany na potrzeby luksusowego obiektu hotelowego. W Pałacu Jugowice goście korzystać będą mogli z komfortowo umeblowanych 30 pokoi. Pokoje wyposażone zostaną m.in. w sprzęt Hi-Fi i bezprzewodowy Internet.

Na potrzeby konferencji, szkoleń i różnego rodzaju spotkań przygotowane zostanie zaplecze konferencyjne z wielofunkcyjną salą wyposażoną w wysokiej jakości sprzęt multimedialny.

W hotelu znajdować się będzie również mini Spa wyposażone w saunę, salę fitness i solarium. Na terenie Hotelu Pałac Jugowice nie zabraknie też restauracji i baru.

Projekt budowy nowego hotelu współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego.

Wśród hoteli konferencyjnych o standardzie czterech gwiazdek mieszczących się na terenie województwa dolnośląskiego wymienić można np: Hotel Orbis Wrocław, Qubus Hotel Legnica, Hotel Kudowa Biznes & Spa, Hotel Diament Wrocław czy Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

 


źródło: na podstawie www.palacjugowice.com
                                       www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne