Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk pozyskał konferencję WOCCU


06.08.2010

WOCCU Światowa Rada Unii Kredytowych  jest wiodącą międzynarodową unią i agencją rozwoju unii kredytowych na całym świecie, której przedstawicielka gościła w Trójmieście na dwóch site inspections. W dniach 11 - 15 maja 2010 przedstawicielka (WOCCU) odbyła kolejną wizytę studyjną do Gdańska.

 

 Wiadomo już, że konferencja WOCCU w roku 2012 odbędzie się w Gdańsku.

 

Światowa Rada Unii Kredytowych WOCCU promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i instytucji finansowych na całym świecie, aby poprawić  dostęp do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych. WOCCU działa w imieniu światowego systemu unii kredytowych i współpracuje z rządami krajowymi w celu poprawy regulacji prawnych.

Ta konferencja, gromadząca od 1200 do 2500 uczestników, to ogromny prestiż dla miasta, jak i całego regionu. Gdańsk konkurował z potęgami konferencyjnymi Europy, dlatego tym bardziej cieszy przyznanie konferencji miastu Gdańsk, które aktywnie walczy o silną pozycję wśród najlepszych destynacji biznesowych w Europie.

Dotychczasowe konferencje WOCCU miały miejsce w: Barcelonie, Hongkongu, Dublinie, Rzymie, Calgary, Brisbane, Nassau, Warszawie (2002), Killarney, Paryżu i Nashville. W  2012 delegaci zaproszeni zostaną do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. To idealny moment dla miasta, dla regionu, dla lokalnych przedsiębiorstw by się wykazać i udowodnić, że Gdańsk to profesjonalizm, to innowacyjne podejście do biznesu, to gwarancja organizacji konferencji na najwyższym poziomie!


źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne