Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk pozyskał konferencję WOCCU


06.08.2010

WOCCU Światowa Rada Unii Kredytowych  jest wiodącą międzynarodową unią i agencją rozwoju unii kredytowych na całym świecie, której przedstawicielka gościła w Trójmieście na dwóch site inspections. W dniach 11 - 15 maja 2010 przedstawicielka (WOCCU) odbyła kolejną wizytę studyjną do Gdańska.

 

 Wiadomo już, że konferencja WOCCU w roku 2012 odbędzie się w Gdańsku.

 

Światowa Rada Unii Kredytowych WOCCU promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i instytucji finansowych na całym świecie, aby poprawić  dostęp do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych. WOCCU działa w imieniu światowego systemu unii kredytowych i współpracuje z rządami krajowymi w celu poprawy regulacji prawnych.

Ta konferencja, gromadząca od 1200 do 2500 uczestników, to ogromny prestiż dla miasta, jak i całego regionu. Gdańsk konkurował z potęgami konferencyjnymi Europy, dlatego tym bardziej cieszy przyznanie konferencji miastu Gdańsk, które aktywnie walczy o silną pozycję wśród najlepszych destynacji biznesowych w Europie.

Dotychczasowe konferencje WOCCU miały miejsce w: Barcelonie, Hongkongu, Dublinie, Rzymie, Calgary, Brisbane, Nassau, Warszawie (2002), Killarney, Paryżu i Nashville. W  2012 delegaci zaproszeni zostaną do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. To idealny moment dla miasta, dla regionu, dla lokalnych przedsiębiorstw by się wykazać i udowodnić, że Gdańsk to profesjonalizm, to innowacyjne podejście do biznesu, to gwarancja organizacji konferencji na najwyższym poziomie!


źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne